Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kiskutyát...

Bichon Havanese kiskutyát (2hónapos) már levihetem sétálni? Ha nem, hány hónapos kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
majd ha megvan az összes oltása: min. 2 db kombi + 2 db parvo + veszettség elleni
2010. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már megkapta minden oltását nyugodtan leviheted.
2010. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

eddig csak 1 van neki : Biocan P.

Addig mit csináljak vele? :S Itt végezze a lakásban a dolgát..?

2010. jún. 21. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

szi!

úgy gondolom nem lesz semmi baja, ha kiviszed annyira h. elvégezze a dolgát..

meg neki is kell egy kis friss levegő..

sztem azért addig amíg a dolgát elvégzi és + egy olyann 10 percre kint lehet felügyelettel, és ügyelj oda h. n egyen meg semmit amit az udvaron/ utcán talált:)

2010. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ki is viszed, csak olyan helyre vidd, ahol nem járnak kutyák, és lehetőleg emberek se :) Nagyon figyelj, ne nagyon engedd szaglászni, meg ne vegyen a szájába semmit. Utána mancs és pofamosás. De inkább addig szoktasd pelenkára a lakásban, a legjobb ha az ajtó elé teszed, mert ha majd ki lehet menni, kiteheted az ajtón kívülre, és akkor kifelé fog szaglászni ha kell neki.
2010. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:

Ha eltelt 2 hét az első oltás óta, már viheted is a következőre.

Olyan helyre, ahol nincs sok kutya, nyugodtan vidd ki, ne szokja meg, hogy a lakásba kakálhat, mert később nehéz lesz lebeszélni róla.

Állatorvoshoz viszont csak ölben, mert ott aztán minden beteg kutya megfordul, bármit összeszedhet.

2010. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cango válasza:

Akkor lehet levinni amikor megkapta a 2 adag oltását és az után még várni kell vele 10 napot. Csak attól lehet levinni, mert elötte még a betegségek ellen nem védett.

Nekem most a havanesem 10 hete és 2 hét múlva kapja meg a 2. adagot és rá 10 napra vihetem ki sétálni.

hajrá!

De kérdezd meg biztonság képpen az állatorvosát!!!

2010. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!