Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hany honaposan kezdhetem el a...

Hany honaposan kezdhetem el a kutyamat tanitani?

Figyelt kérdés
Husky

2018. aug. 30. 13:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom h a fajta nem szamit de azert oda irtam:)
2018. aug. 30. 13:11
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Általában 5 hónapos korától édremes, de kezdheted előbb is. Én pl.: 3 és fél hónaposan már elkezdtem tanítani a kutyáimat, mivel úgy tűnt, hogy fogékonyak rá.
2018. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
És már megint... Ezek szerint nincs kutyás tapasztalatod. Akkor miért husky kellett? Ez nem kezdőknek való fajta!
2018. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
8 hetes kortól, amint hozzád kerül, természetesen fokozatosan, de folyamatosan.
2018. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Az én kutyám egy hete van nálunk, most 10 hetes. De már most minden nap 2-szer játékosan tanítgatom. Napról napra ügyesebb.

Szerintem nem lehet elég korán kezdeni.

2018. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amint hozzád kerül. Az alap parancsokat 8-10 hetesen már simán megtanulja. Többször kevesebbet foglalkozz vele, hogy ne veszítse el az érdeklődését, de meglegyen a napi gyakorlás. Egy huskyt muszáj is korán elkezdeni nevelni, mert ha tapasztalatlan vagy, nagyon könnyen a fejedre nő. Ne várd, hogy nagyobb legyen, az egyszerűbb dolgokat kezdd el, amint hazaviszed. Látni fogod, mennyit bír.
2018. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt mindenkinek es a masik ha csak kritizálni tudsz akkor valaszolok h 3 husky-t nevelek es az allat orvosom teljesen meg van elegedve a nevelesemmel de azert es az a 3 husky eggyik mar 3 eves,masik 5 eves es van egy 10 hetesszoval legyszives ne kritizalj engem inkabb foglalkozz anyaddal
2018. aug. 31. 07:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Látom, te is csak a napsütés és hideg ellen jártál be az iskolába! Érdemes lenne újra kezdened, mert valami gusztustalan, ahogy írsz. A helyesírásod és a fogalmazásod is arra utal, hogy nem az eszedért szerethetnek. Ennyi intelligenciával nem biztos, hogy pont kutyát kéne tartanod, vagy esetleg valaha is gyereket kellene vállalnod.
2018. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En is latok valamit h te nem veszed eszre amikor valaki amikor nem tesz ekezeteket, te se vagy valami hatalmas tudos elobb te tanulj meg irni aztan kritizalhatsz;)
2018. szept. 2. 09:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg azt majd en eldontom h mit vallalok es mit nem,szerintem te csak magadbol indulsz ki.
2018. szept. 2. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!