Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Állatorvoshoz...

Mi lehet ez? Állatorvoshoz viszem ha olyan, de nem igazán akarom

Figyelt kérdés

Korábbi kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9463699-mit-..


Mostani kérdésem:

A kutyám egyik fülébe (jobb ha számit) fekete váladékot szedtem ki.Nagyon durván állt benne.Hetente ellenőrzőm a fülét eddig semmi nem volt szinte egyik napról a másikra lett ilyen.Most kitisztítottam neki.A másik fülébe csak egy kis barna volt.De szokatlan,hogy korom fekete váladék volt.Ha újra ilyen lesz viszem orvoshoz.Csak nem igazán akarom ezzel terhelni(lásd elöző kérdés).


Mitől lehet ez?

Valakivel volt már ilyen?

A másik kutyám fülgyulladásos volt neki barna váladék volt nem fekete.


2018. aug. 30. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyeld, és ha még egyszer előfordul ilyesmi, akkor vidd orvoshoz. Ilyen nincs, hogy nem viszed, mert fél. Inkább, mint hogy baja legyen. Az előző kérdésnél írták a fojtó nyakörvet, abból nem tud kibújni. Egyébként az évente négyszer ismétlődő oltásokat hogy bírja?
2018. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oltásokat is nehezen bírja szegény.Szájkosár erősen lefogjak van,hogy többen is és a doki gyorsan beadja az oltást.A fojtóból kitudott már bújni.Persze viszem orvoshoz ha nagy gond van,de ha elég egy csepp vagy valami akkor nem terhelem vele.A viszketést is lefotóztam és úgy mutattam dokinak.
2018. aug. 30. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen javaslom a vizsgálatot. Nem kell vele túlzottan foglalkozni, hogy fél - te ne nyugtatgasd, csak legyél mellette, de maradj nyugodt, derűs, sőt vidám.
2018. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak nem alvadt vér? Lehet, hogy megsértette valamivel.

Fokozott figyelmet fordíts a fülére, és ha még egyszer előfordul, ne halogasd tovább az orvost. Bár mivel a másik kérdésedben leírt probléma is fennáll, lehet, hogy már most célszerű lenne meglátogatni a dokit.

Másik ami eszembe jutott, az a fülrüh, ami szintén csúnya fekete trutyival jár...

Tartsd szemmel!

2018. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!