Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy nem elég a Brit...

Lehet, hogy nem elég a Brit prémium tápon lévő táblázat szerinti adag?

Figyelt kérdés
Eddig dog chow tápot kaptak (tudom, tudom, de már nem ezt eszik). A brit tápon a súlyhoz tartozó mennyiség a korábban adott mennyiség fele. Gondoltam, ez nem is gond, hiszen fényévekkel több a hús benne, jobban táplál. De így a 15kg-s zsák elfogyasztása után azt vettem észre, hogy soványak a kutyáim.
2018. aug. 30. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Brit premiumnál ez egy állandóan visszatérő probléma. Vannak akiknek a javasolt adag 1,5 szeresét kellett adni, hogy ne fogyjon a kutya. Kicsik a feltüntetett adagok hasonló ketegióriájú tápokhoz képest is.
2018. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A britről sokat hallottam hogy fogy a kutya tőle. Adj neki többet, amitől jo kondiban lesz, viszont ugy mar lehet hogy árban nem jössz ki jobban. Mi nalunk a súly problémákra csak a josera vált be. Mindentől sovány volt mindig.
2018. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Vacsira már többet kaptak. Árban még így is jó vagyok, mert 8000ft volt a 15kg-s zsák.
2018. aug. 30. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet. Juniorból mi is jóval többet adunk a kutyánknak az előírtnál.
2018. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!