Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez valami fura perverzió?

Ez valami fura perverzió?

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon imád az orvoshoz menni. Már amikor elindulunk akkor tudja, hogy oda megyünk, és szinte folyamatosan húz. Nagyon szereti az állatorvost, pedig bizalmatlan a legtöbb emberrel. És ha mondjuk oltást kap, akkor sem akar kijönni onnan. Ez valami baj amit rosszul értelmezek, vagy mi?

2018. aug. 31. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Tuti bele van zúgva a dokiba. Vigyázz, ne hagyd őket kettesben.
2018. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kifejezetten a dokit hanem a helyet szereti
2018. aug. 31. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Elhordod rendesen sétálni? Nem lehet, hogy csak magát a sétát, új helyek felfedezését szereti?
2018. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hetente 10x minimum, a nem kajálós napon nem viszem ki
2018. aug. 31. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk is szeret állatorvoshoz menni. Na nem ennyire :). Ha nem érte ott még rossz élmény, foglalkoznak vele, tele van izgalmas szagokkal, akkor miért ne szeretné. Az öreg kutyánk szintén ez volt a helyzet, de érdekes módon egy másik rendelőbe a második alkalommal úgy kellett már bevonszolni.
2018. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
az én kutyám meg plüssmacikkal közösül...szerintem minden kutyának van egy ilyen fura szokása,ez normális.
2018. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
A plüssmacis történet teljesen átlagos, semmi különleges nincs. Az ember is megoldja magának, ha nincs kivel...
2018. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!