Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki így becézgeti a kutyáját?

Figyelt kérdés
Minap sorbanállás volt az állatorvosnál. Egy kislány, aki már nőnek érezte magát jeleneteket vágott le. Közben a kutyájának úgy szólt, hogy ,gyere Édesem" "Lilike nem szabad" "Kincsem ne menj ki" stb. Én is becézgetős vagyok nagyon, és itthon van, hogy én is így szólok a kutyáimnak. De azért a futtatóban, orvosnál a néven szólítom. Nekem furcsa volt, de aranyosnak tattottam. Többen viszont odaszóltak neki, hogy a nevén hívja a kutyát. Bár szerintem nem a becézés zavarta, hanem hogy 12-13 éves létére magassarkúban kopácsolt a várakozó helységben, és mellé lármázott, mintha otthon lenne.
2018. aug. 31. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Én 40 éves nő vagyok és én is becézgetem a kutyáimat,még cifrábbakat is mondok nekik.
2018. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem gáz, hogy más belepofázik egy ember magánügyeibe. Ugyanis ez senkire sem tartozik a kutya gazdáján kívül. Pont.

Ha meg amagassarkú miatt jártatja az ugatását, akkor arról karattyoljon, ne a kutyákról, meg hgy hogy hívja vissza, akárhány éves létére. Vannak, akik mindenbe beleugatnak, ezeket az embereket szívből rühellem.

2018. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg az a gáz, aki nem becézgeti a kutyáját!

Különösen állatorvosnál ráfér, mert ott be vannak tojva szegények.

"Többen viszont odaszóltak neki, hogy a nevén hívja a kutyát." Nem hiszem, hogy bárki beleszólhat ebbe, tehát a beszólók voltak a furkók.

... aztán meg a magassarkú végképp nem tudom, hogy hogy jön ide?

2018. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
De jó, hogy ezek a bugrisok nem hallják, hogy mi időnként miket mondunk a kutyának, macskának! :D
2018. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az én macskámat Cicusnak hívják. Állatorvos első alkalommal megjegyezte, hogy kellene egy név neki. Én mondtam, hogy ez a neve, cica nem tiltakozik ellene, hallgat is rá. Ebben maradtunk :)
2018. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

A macskám neve Zsebi. Ha cuki, akkor Zsebike, Zsebibaba, Pocak, Cicája, Babukám, Pocóka, Édesem. Ha egy mocskos kis dög:akkor Zsebzsivány, Zsebszutyok, Szutyi, Rohadalom.

Lefekvéskor azt szoktam mondani neki, hogy megyünk alcsi-palcsizni. A "Zsebike mi a q....a istent csinálsz?" meg az "itt vagyok Babám, miért sírsz?" kb a két leggyakrabban elhangzó mondat itthon.

Most ez gáz? Nem érdekel.

28/n

2018. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az én cicám is Kormi volt. Ha jópofizott, akkor Kirmi-kormi, ha undok volt, akkor meg Kormadék. Mások véleményét meg nem veszem figyelembe.
2018. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen én is becézgetem, ohó de még mennyit, itthon szinte mindig. Azonban behíváskor, mindig a nevén hívom, hiszen a behívás egy parancs, amit határozottan kell mondani, a nevén, hogy ő is megértse. Ha azt mondod gyere ide cukorborsóm, meg, hogy jaj kicsikém nem szabad, azt nem fogja megérteni.
2018. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is becézgetem a kutyám igaz nő vagyok a kutyam meg nagytestű és néha néznek is furán (egyesek szerinte a ,,harcikutyát,, nem szabad becézgetni) és az orvosnal is szoktam ha mer nagyon félsős ott. Általaban otthon szoktam jobbam mikor dögönyözöm de az orvosnál kicsit jobban oldodik ha babámnak szólítom nem pedig a nevén, szerintem az otthoni szeretgetésre emlékezteti és kevésbbé húzza összemagát. Az meg hogy a kis lány magassarkúba volt az a szülő hibaja, nem kéne egy fiatal lánynak a gerincét már most tönkre tenni. Amúgy is dokihoz én úgy megyek vele hogy sportosan mer kényelmesebb úgy a kutyához hajoldozni meg segíteni megfogni ha kell.
2018. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szívből sajnálom, hogy pár válasz le lett pontozva. Szerintem is szép dolog, ha kis/nagy kedvencünket becézgetjük :)

És én is úgy vagyok vele, ha behívom, akkor a nevén szólítom, ha csak dögönyözöm játszunk vagy csak úgy szólok hozzá, akkor mehet bármi becenév :)

2018. aug. 31. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!