Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egy 3 hónapos Yorkshi...

A kutyám egy 3 hónapos Yorkshiere terrier és minden emberhez oda fut az utcán, ha valaki elmegy mellette, egyből oda fut hozzá, és elkezd körülötte ugrálni, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pórázzal tökéletesen lehet navigálni a kiskutyát.
2018. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pórázzal, nem flexivel, vagy fixált flexivel sétáltasd.

Neveld, tanítsd.

2018. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Na az ilyen neveletlen kis görcsöket fel tudnám rúgni sokszor. Allergiás a pórázra hogy nem tartod be a LEGALAPVETŐBB kutyás társadalmi (és törvénybe foglalt) szabályokar??? Vagy mi olyan nehéz azon hogy vegyél 2000 ft-ért egy fix 1.5-2 méteres pórázt??? Olyan megterhelő anyagilag?


Én az ilyen embereket jelentem a köztereseknek, fényképezek, videózok. Csak mondom. És ha felugrálna rám, odébb tolnám pár méterrel, b@$ztassa az idióta gazdáját, ne engem.

2018. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
kicsi még, örül mindenkinek, mi ezzel a baj? csak megkeseredett rosszindultu mindenkit utáló embereknek nem szimpatikus ez... én örülök ha ilyen bartákozó kutyust látok!
2018. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok se megkeseredtett, se rosszindulatú. Csak nem örülök ha megyek az utcán és random valami görcs elkezd ugrálni rám. Én meg vagy átesek rajta, vagy rálépek.


De azon felül hogy a kutyája nincs biztonságban, másokat zavar. Civilizált ember mindig kontroll alatt tartja a kutyát, mindig biztonságosan fegyelmezhető, kezeli.


Egész egyszerűen tahóság hagyni a kutyát hadd szaladjon, boldog boldogtalan emberre felugráljon.

2018. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
4: te valamit nagyon keversz. Egy ilyen kutya neveletlen. Ugyanis képzeld, Barátkozós lehet olyan kutya is, amely jól nevelt és nem zaklatja az embereket
2018. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vegyél neki hámot vagy nyakörvet.De még pici a kutyád és ilyen korban a kiskutyák játékosak,szeleburdik szóval ez kölyökkutya korban normális.A mi kutyánkkal is ez volt de egy idő után kinőtte ezt a viselkedést,szóval lehet,hogy a te kutyád is le fog erről majd szokni.
2018. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!