Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vigyem el? Mit mondjak?

Hogyan vigyem el? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Korábbi kérdéseim

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9493525-mi-l..


Visszajött a fülébe a fekete váladék ezért elviszem dokihoz.A helyi doki nagyon béna.A másik kutyánknak fülgyulladása volt és elvittük fülmosásra mert már több cseppet is probáltunk.Nála az a fülmosás,hogy cseppent bele a panzi fülváladék feloldó cseppelből(nekem is volt itthon ezt én is megtehetem volna ez volt 1500 ft)

A másik doki egy városba sem a legjobb.Mikor a szuka(akiről szó van)ivartalanitva lett 2-szer műtőtte meg mert az első műtétnél elrontott valamit.Be sem irta a kiskönyvébe,hogy köldöksérve volt,sem azt,hogy mikor ivartalanította és a vizsgáló asztalra is pisi van száradva(higiéniátlan).


Vácra szeretném felvinni a kedvencbe.Vonattal mert az nem elég megterhelő ott biztosan meg vizsgálnák rendesen.Szeretném ha vennének bőrkaparékot és vért tőle.Lehet,hogy táplálék allergia vagy bolhanyál vagy valami más.


Szüleim nem fognak elengedi.Mivel győzzem meg őket?azt mondják vigyem a helyi dokihoz majd ő ad valami cseppet meg kenőcsőt.

Ha nem engednek el akkor felviszem mikor nincsenek itthon titokba.Minden költséget én fizetnék.


Rossz nézni szegényt ahogy állandoan kaparózik rágja magát pedig egy bolha sincsen benne.


2018. szept. 1. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A te kutyád, a te pénzed, a te döntésed.

Csak jót tennél a kutyának vele, ha a másik orvos semmit sem ér.

Szerintem nyugodtan vidd el.

Inkább mint hogy még nagyobb baja legyen a kutyának.

Egyébként hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?

2018. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2018. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!