Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szép estét! A szomszéd kutyája...

Zarta kérdése:

Szép estét! A szomszéd kutyája minden éjjel csahol az oka valószínűleg az hogy kennelben tartja nincs mozgatva. Valakinek valami elfogadható ötlete hogyan lehetne az ugatást meg szüntetni?

Figyelt kérdés
a hivatalos út macerás és nem sok értelme van ..a személyes megkeresés sem jött össze sőt még majdnem hogy én voltam le tolva. egy biztos a szomszédom egy tuskó akinek nem adnék kutyát, kb 1 éves németjuhász állandó kennelben van nincs foglalkozva vele nincs lefárasztva. de sajnos ezt nem érti meg, bántani nem akarom eszembe sem jut ilyen ..olyan megoldást szeretnék ami kivitelezhető és eredményes. az elmúlt 3 hónapban igen csak kikészültem a minden éjjeli csaholástól.
2018. szept. 1. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
állatkínzás bejelentése
2018. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy macerás,de kb. nem tudsz mit tenni,ha nem lehet vele erről beszélni.A helyi jegyzőnek kell bejelenteni.

Biztosan kennelben van mindig és nincs foglalkozva vele,vagy csak sejted?Az ugatás nem feltétlen ezért van.

2018. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatban nem tehetsz semmi törvényest. Az állandó kenelben tartás ha az a tv. szerinti méretű akkor az nem számít állatkínzásnak. Kérhetsz birtokvédelmet, de a jegyző meg mindenféle hivatalnok 8-től 4-ig dolgozik, ebben az idősávban fogják ellenőrizni a panaszod jogosságát, előre bejelentve, gondolhatod mit fognak megállapítini... és ezzel minden hivatalos lehetőséged ki is merült. Esetleg ultrahangos ugatásgâtló, de fogalmam sincs mennyire lesz hatâsos, vannak kutyák akiknél működik, másoknál meg semmit sem ér.
2018. szept. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!