Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a yorkiet...

Hogy szoktassam le a yorkiet arról, hogy feljöjjön az ágyra?

Figyelt kérdés

Hiába teszem le mindig visszamászik, és nem szeretném ha az ágyon aludna.

Addig nem alszik míg fel nem jön hozzám. Próbáltam az orrát meglegyinteni de az sem használ,sír és visszajön.

Segitsetek légyszii hogy szoktathatnám le az ágyikójába?(hisz nekem is kell aludni este..)



2018. szept. 2. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk a fürdő, wc, háló tabu a kutyának. Nem ártana neked is kizárni a hálóból
2018. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fog egész éjszaka sirni?:( egyrészt sajnálom, mert imadnivalo, de.. nem tudok tőle aludni..
2018. szept. 2. 22:00
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván fog sírni, de egy idő után (nem 1-2 éjszaka alatt), megtanulja. Vagy hagyod, hogy élete végéig ott aludjon.

Esetleg estére a szobában elhelyezel egy kutya ágyat, hogy sz az ő helye és kész. Attól, hogy egy kicsi panelpatkányod van, attól még nevelni kell!!

2018. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szépen kérdeztem..:( nem panelpatkány! Értem. Csak segitsegert jottem ide vagyis inkabb tanacsert! Koszonom azert. Probalom ki szoktatni akkor.
2018. szept. 2. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát eddig se voltál valami következetes. Ha valamit nem szabad, azt nem szabad pont. Nem ugrálunk fel. Tiltószó + letétel + tiltószó. De tényleg jobb mindenkinek ha a kutya nem a hálóban alszik. Hajlamosak hajnalban felkelni, kicsit játszani. Ha mindezt a hálóban végzi az nem kicsit zavaró.
2018. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Nagy bunkó vagy 3 as!!!
2018. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Egy tasli és egy-két éjszaka a fáskamrában, és neki is összeáll a kép. Eddig azt látta tőled, hogy a tiltó szavad üres blöff.
2018. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egy idő után engedsz neki.

Nem szabad kíséretében leteszed az ágy mellé. Ha az nem zavar, hogy a szobában alszik, akkor berakod az ágyába. Annyiszor kell lerakni, ahányszor vissszamegy. Kitartás.

2018. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!
2018. szept. 2. 22:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, mennyi idős. Gondolom, kölyök. Vidd ki a hálószobából az "ágyát". Pár nap nehéz lesz, de mivel nem buták, megszokja, hogy ott a helye, ahol. Kitartás! Arra készülj fel, hogy napokig nyüszíteni fog, de ugye egy kutya sok-sok évig él, jobb most rászoktatni, hol a fekhelye, ha nem akarod, hogy az ágyadon ugráljon éjjel. Pár nap kínlódás megéri a többi nyugalmas éjszakai éveket.
2018. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!