Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Genom kutyatápról van valakine...

Genom kutyatápról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ára nagyon kedvező, de vajon van olyan jó, mint pl a Josera?

2018. szept. 2. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de ezért érdemes elolvasni:

[link]

2018. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A NÉBIH nem tudom mit tesztelt, de a listájukban egyetlen egy normális táp sincsen. Feltételezem nem hozzáértőként megvették az első tápot, amit megláttak a boltban és abból állították össze ezt a tesztet.


Kérdező: Jó lenne tudni a táp összetételéről valamit. A Google-ben rákerestem, de nulla találatot ad ki a Genom tápra. Látatlanban rámondanám, hogy biztosan egy gagyi noname táp, de hogy fair legyek, inkább megkérdezem az összetételét, hátha mégiscsak...

2018. szept. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A NÉBIH csak annyit tesztelt, hogy a tápokra írt összetétel egyezik-e magának a tápnak az összetételével, meg jó-e a táp szaga, meg ilyenek. Attól még egy rossz táp ugyanúgy rossz marad, hogy tényleg azt írják rá, ami benne van. Az viszont tényleg igaz, hogy a Royal Canin túlárazott.


Én se találtam Genom kutyatápot, mivel a genom az örökítőanyag, ezt a tápot pedig Gemonnak hívják :D


Ezt találtam róla:

"Összetétel : Gabonafélék, húskészítmények és húskészítmények 25% (ebből legfeljebb 5% friss csirke), olajok és zsírok, halak és melléktermékek, növényi eredetű melléktermékek (2% cukorrépapép), ásványok, gesztenye kivonat, yucca schidigera, kolin-klorid, FOS (fruktooligoszacharidok) 1 g / kg, E-vitamin



Analitikai összetevők : Nyersfehérje 25,00%, Nyersolajok és zsírok 14,00%, Nyersrost 2,50%, Nyerspaprika 8,00%, Kalcium 1,70%, Foszfor 1,20%.



Táplálékkiegészítők : táplálékkiegészítők / kg: A-vitamin (retinil-acetát) 16 000 NE, D3-vitamin (Cholecalciferol) 1,150 NE, E-vitamin (all-racalphato-kófokil-acetát) 120 mg, Kolin klorid 1500 mg, Mangán-szulfát-monohidrát 70 mg 25 mg mangán, 150 mg cink-oxid (cink 110 mg), cupric szulfát 40 mg pentahidrát (réz 10 mg / kg), 260 mg vas (vas 80 mg), 0,35 mg nátrium-szelenit (szelén 0,15 mg) Vízmentes kalcium-jodát 2,00 mg (1,25 mg jód). Aminosavak / kg: L-karnitin 50% 200 mg."


Én nem venném meg, mivel első helyen gabonafélék vannak az összetételében. Ettől szerintem jobb a Josera.

2018. szept. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó, tejóég, bocsánat, tleg elírtam.. Igen, Gemon lett volna a kérdés. :D

Ez egy olasz, állítólag szuper premium kategóriás táp, de tapasztalatom szerint ezt már elég sok mindenre ráírják, aminek köze sincs a minőséghez.. Pl magát a Joserát sem tartom szuper premium kategóriának. A Gemont a tápos ajánlotta, de ugye nem arra hallgatok, aki elad, hanem aki felhasználó. Összetételét néztem, és hasonlítottam is a Joseráéval, és még mindig nem lettem okosabb, ezért is kérdeztem. Olyan jó lenne hallani vkit, aki etetett vele már.

2018. szept. 3. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz táp, de azért a Joserát nem közelíti meg. Középkategóriás szerintem, főleg a gabonatartalma miatt.
2018. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!