Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik, ti hogy oldjátok meg...

Gazdik, ti hogy oldjátok meg a kutyával foglalkozást a napi teendők mellett?

Figyelt kérdés
8 óra munka, utazás, házimunka, sport.. ti mikor foglalkoztok a kutyátokkal? mi a logisztika, napirend?

2018. szept. 3. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Reggel felkelek, felkel velem, reggelit kap, kicsi játék, elmegyek dolgozni.

Hazaérek, már hozza a játékát, játszunk, utána csinálom a saját dolgom.

Este 1 óra séta, utána vacsi, pihi, alvás (még este 11-kor játszani akar :D )

7 hónapos kutya :)

2018. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 3/4 órás játék, futás, elmegyek dolgozni, hazérek fél óra séta, elvégzem a teendőimet, kora este leviszem, 1,5-2 órás futás, játék, tanulás, majd még késő este mielőtt elalszok egy gyors eü séta.
2018. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia 16 vagyok amstaffunk és nagy testű keverékünk van. Reggel fél óra sétára viszem őket és kapnak reggelit. Fél 3ra érek haza kiviszem őket a kertbe és játszunk meg tanítom öket. 4re hazaér anya én tanulòk addig ő 1 órát sétáltatja őket. Közben apa is hazaér. Séta után pihennek este még játszunk meg valamikor sétálunk még ¾ órát
2018. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos szinte sehogy.

Régebben órákat voltunk lent vele, minden hétvégén kirándultunk az erdőben.

Született 1 gyerekünk, még úgy is mentünk elég sokat.

Viszont fél éve megszületett a 2. babánk, azóta szegény kutyánknak annyi a mozgása, hogy reggel és este levisszük, javarészt a párom, vagy néha eljön vele a boltba.

Férjem heti 6 napot dolgozik, én 2 gyerekkel, kialvatlanul, szülés utáni depresszióval alig élek, nagyon sajnálom a kutyánk, de most ennyire futja az időnkből, energiánkból.

2018. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi munka mellett lakást felújítunk, mert költöznünk kell, így jelenleg kevesebb. Minden nap van játék, vagy séta, de változó a mennyiség. Nagy kertben van párom szüleinek kutyájával, jól elvannak. Általában munka után, estefelé van a játék/séta.
2018. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy 3 hónapos kutyusunk van. Általában párom kel hamarabb, ad neki enni, aztán én leviszem sétálni munka előtt. Párom otthonról dolgozik, nap közben tud vele foglalkozni kicsit. Mikor hazajövök akkor leviszem újból sétálni, aztán kap vacsorát és egy kis játék.

De többnyire a kutyus még játszana, mikor mi már a saját dolgunkat csinálnánk. Nem egyszerű.

2018. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!