Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy nem ugatós...

Az normális, hogy nem ugatós a kutyám?

Figyelt kérdés
Menhelyi kutyus, már az első naptól kezdve nem volt egy ugatós kutya. Ha idegen jön hozzánk (szerelő, vagy bárki akit még nem látott), rögtön barátkozik, ha az utcákban kutyát sétáltatnak és a kutyák 95%-a örjöng az utcákban, ő akkor is csak a teraszról nézi csendben mi ez a fenforgás. Hozzáteszem mi naponta 3 órát sétálunk kb, de amikor hozzánk került egy hétig nem vittem még, és már akkor sem ugatott. Amúgy persze tud ugatni, hallottam már párszor, mikor azért ugat hogy dobjam már el a botot :D

#csendes #nemugat
2018. szept. 4. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ket kutyam van, az egyik menhelyi o is tud ugatni, de jobban preferalja a sikitast 😁

Szinte mindenert visit, amiert mas kutya ugat. Mindig felek, hogy azt hiszik, hogy bantjuk, mert ugy hangzik teljesen. Egyebkent normalis, nyugodt, baratkozos kutyusod van. Nincs evvel semmi baj. Masnak meg avval kuzd, hogy kutyaja egy percig se marad csendben. Jobban jartal szerintem. Az ingerhianyos kutyak orjongenek a keritesnel egyebkent. Nem setaltatjak oket, nincsenek szocializalva, lefarasztva, jatszva veluk.

2018. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hogy_tudnák válasza:
54%
Örülj neki! ámen tesókám
2018. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Normális. Sőt ez lenne a normális.

Az enyém is ilyen, ő staffi.

2018. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyam pontosan ugyan ilyen, a masik meg kolyokkent szo szerint mindenre boldogan csaholt nagy vidaman- mara mar azert valamelyest leszokott rola, mar csak ha a kulccsal nyitom az ajtot... :D ugyanannyit foglalkozom mindkettovel: napi kb 3-4 ora seta es a szokasos parancssoraikat napi 1* vegig csinaljak a ragokaert/dentastixert.

Szerintem vannak kutyak, akik imadnak kajabalni es orjongeni (az enyem teljes beleelessel, szo szerint rohogve csinalja) es vannak, akik csendesebbek- mint az idosebbem.:)

2018. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!