Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mièrt eszi meg a szèkletèt a...

Mièrt eszi meg a szèkletèt a kiskutyam? Lesz tole baja?

Figyelt kérdés
Nem engedem meg neki de amire odaerek van amikor bele harap. Mit tudok vele csinalni?
2018. szept. 5. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor még kicsi volt az én kutyám is, megkérdeztem az orvost, mi a teendő, miért csinálja.

Nekünk azt mondta, hogy valószinűleg megemésztetlen táp marad az ürülékben és azért, vagy pedig csak az ösztön, de inkább hajlott, hogy étel van benne. Ha nagyobb korában is csinálja, lehet kapni porokat amiket a tápjába keverve elveszi a kedvét, de ez csak a saját ürülékén segít és mikor még kicsi a kutya, nem is lehet használni. Most egyelőre csak rá kell szólni, nem hagyni neki. A miénk is kinőtte és már nem csinálja. Baja nem lesz tőle, csak mi tartjuk emberek ezt undorítónak.

2018. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első: koszonom szepen a valaszod. Akkor meg nyugodtam.
2018. szept. 5. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában rossz szokás, de lehet kálium hiány is az oka. Kínáld meg banánnal (abban rengeteg a kálium), ha az tetszik neki, akkor érdemes az etetését átgondolni és állatorvossal beszélni.
2018. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsi korában előfordul. El fog múlni. Az én kutyusomat egyszer láttam, hogy megette, azóta sosem. A sajátját ha megeszi, nem lesz tőle baja, más kutyáétól férges lehet.
2018. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hetfon mindenkepp viszem.orvoshoz es rakerdezek azert. De ha a ti kutyusotok ak nem lett tole baja akkor az enyemnek sem lesz
2018. szept. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!