Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4 honapos pomerániai törpe...

A 4 honapos pomerániai törpe spiccem nem eszi meg a kutyatápját és már 24 órája nem evett! Mit csináljak? Már 4 féle kutyatápot próbáltunk és egyiket sem eszi meg! Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Az, hogy előző nap jól megkajált és nem éhes. 4 hónapos csak normális majd ha 3-4 napja nem evett. Na akkor gáz van.
2018. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előzőleg sokat evett, és most még meg van azzal telve. Ha 2-3 nap múlva se eszik, forduljatok állatorvoshoz.
2018. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2018. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Éhes kutya enni fog.

Várj egy kicsit mondjuk holnapig.

Rakd ki neki a kaját, vagy megeszi vagy nem. Ha nem vedd el és másnapig ne add oda. Tápon kívül ne adj neki semmi mást!

Milyen tápot kap?

Nem jó neki ha ilyen rendszeresen váltjátok, akkor legalább fokozatosan szoktassátok hozzá. Magas hústartalmú táphoz.

Ha ez nem válik be akkor lehet fáj a foga, vagy valami más. Ha 3 nap után sem eszik, orvos.

2018. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 hónapos kutyánál azért baj ha nem eszik, vele nem kéne megvárni a 2-3 napot...


Kedve, közérzete, pisi, kaki oké?

2018. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen a kedve és minden más is ok! Visszon annak a válaszadónak aki azt kérsezte tőlem hogy ez az én kérdésem? Hát drága képzeld igen az enyém és az előző kérdésem volt az amit hozzácsatoltál a válaszodhoz! Nézd meg hogy ki írta ki is akkor rájössz hogy milyen hülye és önző személy vagy!
2018. szept. 7. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

"Hát drága képzeld"....

Ebben a kérdésedben már nem szerepel az a tény,ami az előzőben igen, hogy " simma puliszkát" adtál a kutyának és azóta nem eszi meg a tápot.

A hülyét még elfogadom, de azt ajánlom, nézz utána, mit jelent az önző kifejezés.

2018. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogzik?


A mienk nem ette a tápot, mikor fogzott, mert fájt neki :/ ideiglenesen adhattok szerintem premium konzervet (gran carnot pl), azt szerintem meg dogja enni. Aztan amikor mar meglesznek a felnott fogacskai, akkor nem lesz baj.

Vaaagy, ontsetek a tapra kis huslevest, attol megpuhul es izletesebb is lesz. En mondjuk nem vagyok hibe a hazikosztnak (sós, fűszeres), de ha fondolod, megprobalhatod.

2018. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha valóban pomerániai törpe spitzed lenne, nem c-vel írnád és nem adnál egy több mint fél milliós kutyának össze-vissza mindenfélét. Azonban ha tévedek, a tenyésztő biztos készséggel fog válaszolni az összes kérdésedre.

Tudom, hogy most nagy az ijedtség de ne aggódj, konzervvel próbálkozzatok, egészséges kutya nem fog neki ellenállni. Előttem már elmondták, ne adj a kutyádnak emberi kaját, kortól, nemtől és fajtától függetlenül. Nagyon sok jó minőségű táp van a piacon, amit imádni fog a kutyád, viszont ne váltogasd gyakran, állj meg egynél. Vitaminokkal tudod kiegészíteni a táplálkozását. A pomerániai amúgy is eléggé válogatós fajta, türelmesnek kell lenned és következetesnek. Az enyém konzerv nélkül meg sem eszi a száraz tápot. Ajánlott azt is felvízezve adni, mert a száraz táp önmagában felszívja a gyomor nedvességét és betegséget okozhat.

2018. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!