Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak a tápja jó jutalom...

A kutyámnak a tápja jó jutalomfalat?

Figyelt kérdés
Ha nem ,esetleg sonka?
2018. szept. 6. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Virslikarika, sajt, sonka. A táp száraz és jobb ha 'különleges' a jutifalat.
2018. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem lehet mi azt szoktunk neki adni. (Mondjuk még csak 3 hónapos...)
2018. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Persze! Én minden kutyámat arra szoktattam, hogy a tápjukat kapják munkáért. Ha arra nem elég motiváltak, akkor a munka iránt sem elég motiváltak.
2018. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Az előttem levőnek igaza van,de ha úgy szeretnéd,hogy ami szerintem jobb,hogy egy feladat vegrehajtasa utan kapja a jutit aztan jon a kovi feladat,nem fogja motivalni a tapja,a Lidlben lehet kapni kg-s virslit,az nagyon olvsó,es a kutyak imadjak
2018. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha bélpoklos a kutya, nyugodtan add a tápot!

Az enyém ugyanúgy odavan a különleges falatkáért, mint egy tápszemért. Ő szinte minden ételt értékel és be is fal. Emellett nagy benne a megfelelni akarása is felém, ami még könnyebbé teszi a vele való munkát.

Egy kevésbé kajaközpontú, alacsonyabb szinten motiválható kutyának viszont lehet, hogy optimálisabb a fent emlegetett virslikarika vagy sonkakocka.

2018. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem válogatós, akkor jó, de nem a legjobb. Egyrészt nem különleges, másrészt száraz és rágni kell, ami tanulás közben megakasztja a mozdulatsort. Viszont nem romlik és nem kell felvagdosni használat előtt.

A mi kutyánk otthon, ingerszegény környezetben többnyire tápot kap, de kutyaiskolában (és séta közben) motiválóbb falatra (virsli, párizsi, sajt...) van szükség.

2018. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanulásnál valóban valami puhább, apró falat a jó, ami nem akasztja meg a kutyust, de kutyája válogatja.

A miénk pl. a kutyakekszre kapott rá. Próbaképp vettem neki, azóta mindig az a jutalomfalat, egyszerűen imádja.

2018. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!