Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a német...

Hogyan szoktassam le a német juhászomat arról h ne rombolja szét az egész udvart?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Foglalkozz vele többet. A kutya halálra unja magát és keres magának elfoglaltságot.

Napi 2 séta, játék, tanítás, feladatok, hogy az agya is foglalkoztatva legyen és nem fogja szétszedni.

2010. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így ahogy előttem mondták. Nagy séták, kirándulások, sok játék, sok tanítás. A német juhásznak erre mind szüksége van. Fáradtna nem ér rá rombolni.
2010. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
foglalkozz vele.
2010. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy erdélyi kopóm volt..,és napközben mig nem voltunk otthon,felásta majdnem az egész kertet!:D Akkora gödrök voltak,hogy egy ember is belefért volna,pedig délután általában elvittük sétálni!
2010. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A németjuhász munkakutya. Nem csak sétára,mozgásra,hanem munkára, agytornára is szüksége van. Anélkül unatkozik.
2010. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az ebet kezelésbe vettem..:D
2010. jún. 22. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!