Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visszafelé tüsszentés a...

Visszafelé tüsszentés a fűevéstől, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha a kutytusom elkezd "legelni" utána szinte mindig elkezd visszafelé tüsszögni, gondolom a fűszál valahol elakad.

Csak akkor csinálja, ha unazkozik, tegnap reggel is figyelmetlen voltam miközben egy ismerőssel találkoztam, beszélgettünk, és a kuty megevett néhány fűszálat. Ez úgy elakadt, hogy 1 napja szörcsög, hallom hogy betaknyosodott, vagy legalábbis mintha ott elakadna a váladék, de a fűszál nem megy le... Azóta már evett, az sem vitte le. Az előbb azt csináltam, hogy 1-2 csepp sós vizet csöppentettem az orrába, hátha feloldja a lerakódást.

Emiatt nem hiszem, hogy dokihoz kéne menni, legalábbis a net azt írja, hogy előbb-utóbb magától megszűnik ez az amúgy gyakori jelenség. De mivel segíthetnék, hogy lemenjen a letapadt fű?


2018. szept. 9. 04:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha letapadt valahol az orrában , és elkezd bomlani, az nagyon nem oké. Szerintem endoszkóp lesz a vége. Aztán ha van ott valami kiszedik.
2018. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!