Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkeallergiás francia...

Csirkeallergiás francia bulldogom van és egy kis segítség kéne. Hogyha Brit Care bárányos-rizses tápot adnék neki, de az összetevőknél szerepel a "csirke zsír (védett tokoferolokkal) ", akkor ettől is előjöhetnek-e allergiás tünetek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom igen. Az én kutyám is csirke allergiás, én olyan tápot vettem amiben semmilyem csirke származék nincs. Bár ez függ attól is hogy milyen súlyos az allergia
2018. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy Te milyet használsz? :)
2018. szept. 9. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem jöhet elő. Mivel a fehérje allergizál, és nem a zsír.

Nagyon sok hippoallergén táp összetevője közt ott van a csirke zsír.

2018. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%

Miért nem adsz neki húst? A kutya húsevő állat. Ragadozó.A csirkén kívül léteznek más húsok is.

Én marha belsőséget veszek hentestől, 300Ft 1kg.Nyersen is lehet adni, de az enyém főve szereti.Van mikor a főzővízbe teszek pici sót, zöldségeket, vissza húst, meg rizst.Imádja.Máskor csak a húsból eszik.

De vettem már bárányt is,vagy sertéshúst jól megfőzve.Sertésfej egy fél fej 200FT, veszek 2 darabot, jól megfőzöm picit sós fokhagymás lében jó puhára, leszedem a húst, kövéret kidobom.Kiporciózom műa.piklikbe, lefagyasztom.Mikor adom neki, egyet kiveszek, zöldség bele, rizs, hús.Szereti.Nagyon gazdaságos mindegyik változat, nekem több kutyám van.

Én a tápokban nem bíznék meg, mindig van valamiféle élelmiszerbotrány a gyártás körül, meg amúgy is a kutyának nem táp való hanem hús!

Amikor már a csecsemőtápszert, csecsemőkonzervet is mérgező anyaggal keverték, akkor mi arra a garancia, a kutyatápba nem kerül kis csirke?

2018. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen húst is szokott kapni, általában vegyesen etetem, nem kizárólag táppal. Így talán egy picit a fogai is tisztulnak. Csak érdekelt, hogy egy "szuperprémum" táp mennyire megbízható csirkeügyileg :D
2018. szept. 9. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!