Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász táplálásánál...

Német juhász táplálásánál mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék véleményeket kérni, hogyan etethetem változatosan és egészségesen, milyen húst adhatok neki és hogyan, melyik az a táp, amire érdemes többet költeni, milyen vitaminokat adjak neki stb.

Kérlek ne írjatok negatív válaszokat, nem vagyok teljesen "kezdő", volt már kutyusom, csak szeretnék előre informálódni mindenről,amitől egy német juhász is egészséges maradhat és nem árt neki.

Köszönöm! :)


2018. szept. 9. 09:45
 1/3 anonim válasza:
8%

Ezt érdemes megkérdezni az állatorvostól, esetleg facebookon keresni egy olyan csoportot amiben németjuhászt tartó gazdik vannak, és tőlük megkérdezni.

Erre az oldalra leginkább a kisgyerekek illetve unatkozó, anonimitást kiélvező felnőttek, esetlek olyanok, akik azt hiszik hogy ők mindent tudnak járnak.

2018. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy semmiképp se etesd változatosan. Nem tesz jót nekik.

Vagy jó minőségű táppal etesd, amiben sok a hústartalom, pl. Josera, Taste of the Wild, Brit Care, Brit Premium, N&D.

Vagy van még a nyers etetés, de abban nem vagyok olyan jártas, viszont ha nyersen etetsz, akkor zöldségeket is kell kapnia mellé.

2018. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy táp, vagy hús. A kutyának nem változatosság kell, hanem étel, amivel a szervezete megkapja az egészséges élethez a hozzávalókat.

Nj-nél egy a fontos--inkább soványabb legyen, mint akár fél-1 kiló többlet rajta. A növekedési időszakban a25-18 arányú tápok azok, amelyek nem nyomják meg gyorsan a növekedését.

2018. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!