Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete kan kutyának milyen...

Fekete kan kutyának milyen színű hámot vegyek szerintetek? Kék vagy szürke?

Figyelt kérdés
Eddig ez a 2 szín jött szóba, a kék sötétebb fajta, talán királykék lehet. A szürke az grafitszürke. A piros is szép, de nekem az inkább lányos. Esetleg más javaslat? :)
2018. szept. 9. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kék volt, szintén fekete kan kutyushoz. Nagyon szepen allt rajta.
2018. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó. Nagyon jól néz ki fekete kutyán egy narancssárga vagy egy kivizöld/lime árnyalat is!

Az enyém ugyan nem fekete, de elég sötét, itt van néhány kép, talán segít választani:


[link]

Itt a kicsi kutya az enyém, rajta lime árnyalat van, a nagyon meg egy kicsit sárgásabb zöld.

Itt jobban látszik: [link]


Ez is lime árnyalat, csak más márkájú nyakörv:

[link]


Itt egy narancssárga:

[link]


És itt egy Fressnapfos kék hám, szerintem ilyesmire gondolhattál te is:

[link]


És jól mutat a babakék is:

[link]

2018. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A feketéhez minden szín jól áll. Kiskutya, nagykutya? Öleb , vagy retriever?


Kéknek ezer árnyalata, abból is akadhat, ami jól állna neki, de én magam azt az agresszív "királykéket" hamar kihúznám a sorból.


"Terepszínű", "military-zöld, vagy military- mintás, illetve a szürke, a barna árnyalatai.

Valami karakteres és kevésbé "finnyás", azaz "kosztűrőbb" szín lenne nálam befutó, az én ebem télen-nyáron sokat hempereg.


Vagy egyéb, bármi szín, ami nem elnyomja, hanem kiemeli a kutya szép fekete színét. De igazából a feketéhez könnyű kombinálni. Mint pl. egy fekete nadrághoz: bármit választhatsz.

Kényelmes legyen neki, az a fontos.

2018. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Milyen jófejek vagytok :) azt hittem senki sem fog válaszolni, nagyon köszönöm ;) #2 nagyon cuki a kutyád


Utcai mix egyébként, talán mudi lehet az ősei között. Kb térdig ér, 10kg. Rövidszőrű, full fekete.


A kék ilyen sötétkék, de elég kontrasztos. Próbálok olyan színt linkelni majd.

2018. szept. 9. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, köszi. :)


Szerintem mehet neki akkor a kék (a szürke se rossz, de az kissé unalmas).

2018. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
xD
2018. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, tesó! 4-5 centis, hullámos szőrű, full fekete mudim van! ;)


Az én kutyámon nem volt hám rajta, csak a nyakörv színe okozhatott gondot. A természetes színeket, anyagokat szeretem, így egy fekete, illetve egy natúr, bőrszínű nyakörve van.


MIÉRT akarsz hámot tenni mudira, mudi keverékre ???

Ha jól nevelt, akkor egy olyan pásztorkutya, mint a mudi, még a pisszenésed, a kézmozdulatod, a szemed villanása alapján is teszi, amit kérsz! Nem kell húzni, visszatartani...stb.

Sztem --a szőrét is kímélendő-- gondold meg, egyáltalán szükséges lehet-e a hám!


[link]


[link]


Szia, jó egészséget nektek! ;)

2018. szept. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, szükséges, mert vonattal is közlekedünk olykor, sokszor húznak el gyorsan és hangosan tehervonatok, nehogy megijedjen és kibújjon a nyakörvből. Meg bármi van tudok segíteni neki, megemelni stb. Másik kutyámon is hám van. Én jobban szeretem a hámokat :) köszi a választ
2018. szept. 10. 07:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül szürkét vettem, mert a kék, ahogy egyikőtök fogalmazott, elég agresszív szín volt. Túl erőteljes volt :)
2018. szept. 10. 20:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdekességképp, de én meg pont úgy hallottam, hogy a hámból bújnak ki simán egy pillanat alatt, és a nyakörv a biztonságosabb. :)
2018. szept. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!