Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran viszitek...

Milyen gyakran viszitek sétálni a kertes házban tartott kutyáitokat?

Figyelt kérdés

Kinti, vagy be is mehet a házba? Milyen sűrűn sétáltok, és milyen hosszú a séta?

Az enyém benti, heti 6-7 nap viszem 2-3 órás sétákra, bandázásra.



2018. szept. 10. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Minden nap. Ha igényli, egy nap kétszer.

Kinti.

Egy séta kb.1 óra hossza.

2018. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Főleg kinti, de gyakran beengedjük, hogy hadd legyen a közelünkben :)


Naponta kétszer minimum 30 perc, hétvégén szoktunk menni hosszabb túrára a közeli erdőben.

2018. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinti kutya, napi egyszeri séta (este).

Egy óra gyors tempóban (nagyon szalad), nem tudom mennyit bírna, de én addigra kidöglök...

2018. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
100%
Apám viszi heti 3-4 alkalommal bicikli mellett 5-10 km-re. Van hogy nem bicajoznak hanem csak sétálnak de akkor többször. Én már nem lakom ott, anno gyalog vittem 10 km-t de a bicaj jobban bejön neki mert úgy futhat. Ő kinti kutya, anyám nem engedte hogy bejöjjön, melléképületben van a cucca ahol télen is meleg van.
2018. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Mindig megdobban a szívem ha azt olvasom, látom, hogy kertes házas kutyákat is visznek sétálni.
2018. szept. 10. 22:46
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Mindketten kinti kutyák, ehhez illő mérettel, téli bundával és kutyaházzal. Töredelmesen bevallom, hogy amikor elkezdett öregedni a kutyánk és átváltott lábtörlő üzemmódba, ki-ki maradtak a napi séták, de amióta van egy fiatalabb kutyánk, nincs kifogás, mert ahogy etetésben, úgy sétában is övé az elsőbbség ;). Szóval általában napi egy esti séta van, az időset már nem terhelem, csak a szomszéd utcákba megyünk, a fiatalabbal legalább 3/4 órát sétálunk, de inkább többet, különösen hétvégén. Emellett természetesen van játék, nevelés, simogatás vagy csak kerti munka (én dolgozom, ők nézik).
2018. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Most sajnos nincs kutyám. Kertes házban lakom, utoljára egy magyar vizslám volt, s naponta sétáltunk.

Sajnos volt egy rossz szokása, amit sehogy nem tudtam megoldani. Három lépésenként lenyomta a fenekét, de mindig meggondolta magát. Húzott, szaglászott, hol lenne a legjobb. A végén hazahozta.


De sokat beszélgettünk is azért séta közben, amiért bolondnak néztek minket. Meg verekedtünk a patakparton hemperegve. Jó mulatság volt.

2018. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Általában heti 2 szer sétálni, de minden nap jön velem dolgozni..
2018. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom napi kétszer szokta elvinni. Az egyik kb fél órás, a másik valamivel hosszabb. Nekünk benti kutyánk van, őt napi 3 alkalommal sétáltatjuk.
2018. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinti-bentiek, de többet vannak bent. Naponta kétszer, reggel és este.
2018. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!