Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó kutyám fél tőlem,...

Tacskó kutyám fél tőlem, pedig sohasem bántottam. Tanításnál sem lelkes, csak megcsinálja. Hogy tehetném boldogabb kutyává?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta van meg? Lehet, hogy még nem bízik benned, vagy túl keveset foglalkoztál eddig vele.
2010. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én tacsim is utálja a tanítást,de hát muszáj...:)

Játssz vele,ha nem esik,és nincs nagy sár,vidd el sétálni stb.Ha nem rég óta van meg,akkor még nem baj,ha egy kicsit fél tőled:)

2010. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már kábé egy éve van velem.Fél a kutyáktól kivéve a vizsláktól az emberektől és a farka mindig a hátsója alatt vam.Nem csóválja.Hogy tehetném boldogabbá?
2010. jún. 22. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is kell neki egy olyan ember, vezető, aki határozott, és bátorságot ad neki, emellett biztonságban érzi magát mellette (ennek kell neked lenned).


Itt most úgy látom a leírtakból, hogy nem a boldogsággal van a legnagyobb gond, hanem hogy fél. Hogy ez mi miatt van, nem lenne rossz kitalálni, pl. ahogy azt már említettem, talán nincs kiben megbíznia? Lehetséges.


Amit ajánlani tudok, legyél vele minél többet, sétáltasd legalább két naponta, és próbáld határozottan (de ne keményen!) tanítani. Próbálj közelebb kerülni hozzá, egy idő után látni fogod a különbséget.

2010. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!