Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett vele, sokkot...

Mi történhetett vele, sokkot kaphatott valamitől?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves Shi Tzu - plaotapincsi keverék kutyám. Az ágyon feküdtem ő meg mellettem a lábamnál, valószínüleg aludt. Elkezdte rugdosni a lábamat, és remegett, próbált felállni de nem sikerült neki. A jobb lábát mintha nem is tudta volna kinyujtani. Nyugtatgattam, simogattam és megpróbáltam neki lemasszírozni a lábát hátha görcs állt bele vagy nem tudom, de nagyon elhagyta magát alig reagált a hangomra. Már nagyon régóta velünk van, remélem nincs semmi baja. Most már tud járkálni mintha mi sem történt volna vele. Pár hete volt benne egy kullancs 3-4 napig kb amit nem tudtunk kiszedni mert az orránál volt. ( aztán végül állatorvos kiszedte).
2010. jún. 22. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vajon miért van az, hogy a magyar állattartókban előbb merül fel, hogy ide irkáljanak, minthogy orvoshoz vigyék az állataikat?
2010. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet epilepszia
2010. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami görcs lehetett, bár nem vagyok benne biztos.
2010. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom elvinni állatorvoshoz, nincs kocsim és zuhog .... Egyikünknek se tenne jót ha elindulnánk állatorvoshoz és szarrá áznánk.
2010. jún. 22. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég epilepszia gyanús! :S Minél előbb lássa doki!
2010. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Epilepsziás roham lehetett. De ha telefonon felhívod az állatorvost, és beszélsz vele, többet megtudsz.
2010. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem pont nem érdekelne, hogy zuhog az eső, ha a kutyámat orvoshoz kell vinnem. Palotapincsi keverék kutyus nem hiszem, hogy 15-20 kilónál nehezebb és ne bírnád el kézben. (Ha mégis nehezebb akkor bocs, vagy ha több tíz kilométert kell gyalogolnod az orvosig)Esernyő vagy esőkabát mind a kettő remek megoldás arra hogy ne ázzatok rommá. Legyünk őszinték ha akarnád meg tudnád oldani!
2010. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívd ki az állatorvost! Én is mindig házhoz hívom, csak akkor megyünk mi, ha műteni (ivartalanítani) kell.
2010. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!