Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok kutyaovit?

Ajánlanátok kutyaovit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok nekem ajánlani kutyaovi-kutyaiskolákat? :)

Már jártunk a Népszigeti kutyaoviban, ami Újpesten található, mi is újpestiek vagyunk de ez még így is baromira messze van, főleg hogy nem autóval járunk. Rengeteget kell sétálni az ovihoz, de a kiskutyánk már a sétálásban annyira elfáradt, hogy a foglalkozás közben (míg az oktatókkal beszéltünk) elaludt... Aztán már csak nyüglödőtt. Amúgy tetszett, de túl messze van. Tudnátok olyat ajánlani, ami habár messze is van, de sokkal könnyebben megközelíthetó? Pl max 5percet kell sétálni a busztól/villamostól.

Vagy olyan kutyakiképzőt, aki házhoz jön vagy mi megyünk hozzá,(inkább mi hozzá) és csak az én kutyámat oktatja?

Tetszett a népszigeti, de nagyon sok kutya volt... Az én kutyám domináns, nagy türelem kell hozzá, rám azért hallgat de nem mindig, szeretnék profi segítséget kapni.

Van ilyen egyáltalán? Hogy kiképzőhöz megyünk magán oktatásra. Nem találtam sehol. Csak olyat, hogy bentlakásos kutyasuli, vagy hogy a gazdát nem vonja be a tanításba.


Nagyon köszönöm, ha válaszoltok!


Sheltie, 4-hónapos :)



2018. szept. 14. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Dominancia és szocializáció miatt pont a csoportos óra lenne a jó, mert megtanulnátok kezelni, ő pedig megtanulna más kutyákkal viselkedni.
2018. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Mindennap más kutyákkal van, vannak barátai, inkább más emberekkel domináns, önfejű, makacs, és rám hallgat azért de nem mindig. Pl általában behívható, de pl ma nem lehetett behívni.

Néhány kutyával is domináns, de nem támad soha, csak ugat és erősnek érzi magát és az emberek közelében is szelektál, van akit imád, van akit utál és folyamatosan akár percekig is képes ugatni rá (pl az utcán amíg látja). Nincs bajom a csoportos ovival annyira, csak legyen közelebb hozzánk. Mindenképpen szeretnénk oviba vagy kiképzőhöz járni, mert úgy érzem elkél a segítség. :)


Kérdésemre tudnál esetleg válaszolni? :) köszönöm!

2018. szept. 14. 20:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk közelebb hozzánk... Nem tudjátok hol lakok.:)

Viszonyítsunk az Újpest Központhoz. :)

2018. szept. 14. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!