Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani megbízható...

Tudtok mondani megbízható menhelyeket Pest megyében?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy menhelyi kutyát, de elég sok rossz tapasztalatot hallottam a menhelyekkel kapcsolatban. (Pl. eltitkolt betegsége volt, vagy magatartásbeli problémája.)

Eddig fajtatiszta kutyám volt tenyésztőtől, de most úgy érzem inkább egy menhelyit kellene választanom. Viszont nem szeretném, hogy akkor derüljön ki valami gáz, amikor hazaviszem. Egy olyan menhelyet keresnék (lehetőleg Pest megyén belül, de máshol is jó), ahol valóban ismerik a gondozók a kutyákat és azt kapom, amire számítok. Tudtok ilyet?


2018. szept. 15. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a legjobb a Noé Állatotthon . De ott van még a Budaörsi Állatmenhely is és az Ürömi Menhely is.

Remélem találsz egy kutyust.

2018. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Noé tipikusan ilyen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem__946791..


Kérdező: Kisebb, "noname" menhelyeket keress, ott nem szórakoznak magad

2018. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*nem szórakoznak majd
2018. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Pont a Noéról hallottam egy-két érdekes sztorit egy állatvédő ismerősömtől, de nem tudom, hogy ez betudható-e az állatvédők közti rivalizálásnak, mivel sok jót is hallani/látni róluk. Legjobb lesz magamnak kideríteni a dolgot.

Illetve az lenne még a kérdésem, hogy van valakinek tapasztalata a Német Juhászkutya Fajtamentő Alapítvánnyal? Hoztatok már tőlük kutyát, ha igen, milyen körülmények között tartják őket?

2018. szept. 15. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:

En a Düzesabonyi állatvédő alapítvanyt rudom ajánlani. Pesten is jelen vannak :)

Nekik nincs menhelyük, a kutyák ideiglenes befogadóknál vannak vagy panzióznak. Így eleggé szocializált állománnyal rendelkeznek. Aranyosak segítőkészek.

Igaz az már esztergom de a Bogáncs is nagyon jó. Agyonzsúfolt hely, de a vezető hölgy mind a 160 kutya nevét fejből tudja és ismeri is őket. Nem kertel a kutyákkal kapcsolatban a rosszakat is elmondja róluk, ha van.

2018. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ürömi menhelyet ajánlom én is.
2018. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!