Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek volt már valaha olyan...

Akinek volt már valaha olyan kutyája, aki a szocializáció hiánya miatt félt és agresszív volt más kutyákkal, hány hét/kutyasulis óra alatt változott meg?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Miután 3 év, 3 kutyasuli és egy kiképző után se változott semmi, elfogadtam. Nem megyünk kutyák közé, kerülünk mindenféle állatot. Nem könnyű az élet egy antiszoc kutyával, de nem is lehetetlen. Egyébként fantasztikus jófej kutya, imádom őt.
2018. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nálunk van egy másik kutya is, és legalább őt kellene, hohy elfogadja :/
2018. szept. 15. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok szeparálni őket valahogyan?
2018. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen most szeparálva vannak. Sétálni együtt visszük őket, suliba járunk hetente 1* 2 óra hosszát, csak nem szeretném, hogyha az elkövetkezendő 6-7 évben szeparálva legyenek.
2018. szept. 15. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a probléma nem a csoportos ül-fekszik-lábhoz parancsavak gyakorlásával fog megoldódni.

Én 10 évesen kaptam a kutyámat és sajnos csak későn, 1 éves kora körül kezdtünk el kutyasuliba járni(meg sajnos ki az udvarból, mert a szüleim nem engedtek...). Miután kiolvastam pár vastag könyvet és naponta kb két órán keresztül próbálgattam alkalmazni az ott megszerzett tudást és minden hétvégén kutyasuliba voltunk, fél év alatt eljutottunk arra a szintre h póráz nélkül is meg tudott lenni nagyobb kutyák társaságában.

2018. szept. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!