Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasoltok? Mivel kezeljem?

Mit javasoltok? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Agreszív kutya más kutyákkal.Megakar védeni engem mert már támadott meg minket egy kutya és azóta ilyen.Ha itthon vagyunk és lát egy kutyát akkor teljesen nyugodt csak egy kicsit ugat.Séta alatt nagyon ugat morog és megakarja támadni a másik kutyát.Mivel kezeljem?

Már probáltam a kizőkentést a szájkosarat,a fejhámot,domináns kutya harapást és a megadást. Az utóbbi 2 itthon maximálisan bejőtt elfogadta a szomszéd kutyát.

Mit ajánlotok még házilag?

Melyik kutyasulit?Vác,Balassagyarmat környékén.Ahol egyéni képzést kapunk.A Kutyavarázson gondolkoztam nehéz eljutni a vasút állomástól?

Valami közeli hely kellene a busz illetve vasúttól,hogy ne keljen végig szenvednem vele a városon.

Esetleg aki házhoz jön viszonylag jó áron?


2018. szept. 15. 17:25
 1/2 Farmernaci válasza:
Ez fajtól , szituációtól és neveltetéstől is függ , nem csak emlékektől. Ha kicsi korában kevés kutyéval találkozott , nem csak téged és a területét védi , csak idegennek és fenyegetőnek találja a többi kutyát .
2018. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sok kutyussal találkozott kicsinek azokkal jóbba is van,de azóta az idegen kutyákkal szemben mérges
2018. szept. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!