Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8eves spanielem aki...

Van egy 8eves spanielem aki nem szereti a kutyakat 2 eve van velunk nem bantja oket csak nem szereti probaltam mindent de nem megy, a paromal az ossze koltozesen gondolkozunk de van egy kutyusa es nem tudjuk mit csinaljunk! Mit tegyunk?

Figyelt kérdés
Kutyafutatoba jartunk, direkt kutyak koze vittem de semmi nem hasznal addig nincs baj amig nem jon kutya a hazamba. Ha at jon egy kutyus akkor furan viselkedik mintha felne menekul elole aztan meg oda kap. A parom kutyaja 10honapos igy jatszana vele amit nehezen visel es mar tanacstalan vagyok’

2018. szept. 16. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg utánajárhatnál az Adaptil párologtatónak.

Nekem most macskám van,az állatorvos ajánlotta a Feliway párologtatót, mert állítólag rengeteg mindenre használ. Többek között több macska együtt tartására is. És valóban minden gondunkat megoldotta. Láttam hogy ugyanez a cég gyárt kutyáknak is ilyet, ez az Adaptil. Nem igazán jártam utána a részleteknek, de gondolom uhyanezt nyújtja kutyáknak, mint a macskás verzió.

Az ára elég húzós, de ha megkönnyíti az együttélést a kutyiknak és nektek is, akkor abszolút megéri.

2018. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!