Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

A tünetek: Száraz, korpásodó bőr, száraz hulló szőr, viszketés és az utóbbi napokban az egyik oldalán megjelent egy ötforintos nagyságú levedző dudor.

Először rühre gyanakodtam ezért kezeltem rüh elleni samponnal de a tünetei nem múltak el, és a másik két kutya nem mutatja a tüneteket, holott gondolom el kellett volna kapniuk.

Nagyon sokszor vakartatja magát, ha érzékeny pontra érek, ez legtöbbször a farka feletti hátrésze, akkor elkezdi nyújtogatni a nyelvét.

Tudom, hogy állatorvoshoz kellene vinnem és el is fogom amint tudom legkésőbb jövő hétfőn de addig is szükségem volna tanácsra.



2018. szept. 16. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor el kellett volna vinni dokihoz amikor előjönnek a tünetek, nem rüh elleni samponokkal humbukolni. De én inkább valami allergiára gyanakszok, nem változott valami mostanában az étrendjében vagy környezetében?
2018. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, semmi nem változott a környezetében.
2018. szept. 16. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Bőrbetegség, tályog. Csak az orvos tud biztosat mondani, még ha unalmas is ez a szlogen.
2018. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!