Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekkorotokban oda adtátok...

Gyerekkorotokban oda adtátok a kutyának a saját húsadagotokat?

Figyelt kérdés
Amit ebédre kaptatok és asztal alatt megetettétek? És inkább ti nem ettetek húst, csak ő ehessen?
2018. szept. 17. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert nálunk a kutya is kapott vacsorát, nem tartottam attól, hogy neki nem jut.
2018. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem tartottunk úgy állatot, hogy ne legyen mit ennie, sem a macskáknak, sem a kutyának nem adtam a saját ételemből, mondjuk amennyi húst én ettem, abból nem sok kis állat élt volna meg :)
2018. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Én adtam neki mivel még kicsi voltam a szüleim etették őt táppal meg kenyérrel,levessel husit ritkán kapott ezért megettem a felét a másik felét meg kivittem neki :)

Amikor már idősebb lettem én etettem és azóta mindig kap bele húsit és jó minőségű tápot :)

2018. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert nem így voltunk nevelve, és a kutya sem. Azóta felnőttem, és van pár állatom, de őket sem szoktatom erre, mert nem jó úgy enni, hogy közben három kutya is az arcomba liheg. Egy aminek nem tud az egyik kutyám ellenállni, az a sajt. Szerintem ő nem is kutya, hanem Kvar Lipi, bepöndörödik a bajsza, ha sajtot érez. Őelőtte sajtot nassolni nem lehet, vagy számolni kell vele, hogy a fele az övé lesz.
2018. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is az egészet, de mindig csempésztem neki az enyémből sutyiba. :D Annak ellenére is, hogy mindig jó kajákat kapott ő is, és elegendőt, de hát mind tudjuk milyen az a nézés, amelyik kaját kunyerál. Úgysem lehet neki ellenállni. :)
2018. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Csak megérteném egyszer minek ez a lepontozás, ha valaki másképp vélekedik. A kutyáim nem szenvednek hiányt semmiben, és mindenkinek csak jó, ha lehet mellettük nyugodtan enni és nem csorgatják a térdedre a nyálukat. Jól nevelt kutya ezt elviseli. Az evés befejeztével egyébként szoktak kapni falatot. Három kutyánál már képtelenség lenne ,hogy egy falat nekem, egy falat nekik.
2018. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

# 6 Szerintem azért pontozott le aki lepontozott, mert nem egészen a kérdésre válaszoltál, a másik a stílus, mert kissé lenézőre sikeredett.


A kérdés az volt, hogy GYEREKKÉNT csináltál-e ilyesmit. Azért lássuk be, az egy aranyos gyerekcsíny, amikor a gyerek ad egy kis husit a szülők tudta nélkül a kutyának/macskának a sajátjából.

2018. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Gyerekkoromba pici lakás kutyánk volt. Mindig adtam neki az asztal alatt husit. A szüleim is adtak ez volt a legszebb.

De tőlem a számomra legfinomabbnak félt falatot mindig a kutyusunknak szántam,és meg is kapta :)

2018. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Asztalnál soha nem adtam nekik, el is voltak tiltva onnan, bár soha nem is próbálkoztak.


Kaja után mindig megkapták a (nekik való) csontot, szalonnabőrt stb.


De előfordult, hogy ezek mellé csempésztem valami finomságot :)

2018. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
#7. Semmi lenéző nincs abban, hogy azt írtam nem így voltunk nevelve. Ezzel senkit nem nézek le, anyám szeme mindenhol ott volt, és letörte volna a kezemet.
2018. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!