Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bent tartott kutyák is...

A bent tartott kutyák is növesztenek téli bundát?

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben került hozzám egy kutyus az utcáról, akkor tömött téli bundája volt. Kertesben lakunk, de bent van, a kert nem érdekli, csak ha én is kint vagyok. Télen is tervezem, hogy meglesz az esti 2-3 óra séta, de a nap többi részében a házban lesz. A kérdés, hogy így vajon növeszt vastag téli bundát? Vagy mivel csak max 3 órát lesz a hidegben, ezért nem fog? Minden tapasztalat érdekel. Köszönöm előre is.

2018. szept. 18. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy fog noni a szore megha bent is van !

Ha ketrecbe tenned hogy nenojjon nagyobbra akkor is megno !!!???

2018. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Növeszt bundát, de az határozottan kisebb, kevésbé tömött lesz, nem lesz az az igazi, nagy téli bunda.

Szóval nem lesz olyan bundája, mint tavaly.


Saját tapasztalat. De így a tavaszi vedlés is elviselhetőbb lesz.

2018. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszoló :) Bíztam benne, hogy növeszt, még ha nem is akkorát, azért a 3 óra sétához kelleni fog a meleg bunda.
2018. szept. 18. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Akkorát azért fog növeszteni, plusz séta közben mozog is. Kicsi az esélye, hogy fázni fog :) .
2018. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, biztos, hogy fog noveszteni! Az en kutyusaim is lakasban tartott ebek, oket sem erdekli kulonosebben a kert, de mindig no(tt) teli bundajuk!:)
2018. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ :)
2018. szept. 18. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Fog növeszteni
2018. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!