Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyának való kutyapelenka...

Kiskutyának való kutyapelenka van?

Figyelt kérdés

Még kicsi és sokat iszik, így nem tudja kontrollálni, hogy mikor pisil.

Állat orvoshoz szeretném vinni, de ezt csak vonattal tudom megoldani, ami kb 40-50 perc utazást jelent. Félek, hogy bepisilne, ezért kéne valamilyen pelenka, csak az útra.


Eleve kölyök még és kis termetű kutya, így én nem találok rá megfelelő méretű pelenkát.


Esetleg valaki nem készített házilag?



2018. szept. 19. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A pelenkát nem a kutyára teszed, hanem a kutya alá a hordozóba, ő rápisil, a pelenka meg felszívja a pisit.
2018. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Pelenka ügyben nem tudok segíteni, de van egy mentett kutyám, aki kb. 6 hetesen került hozzám. Nála megtanultam, hogy kb. 2.5-3 óránként pisil. Éjszaka is 3 óránként jártam ki vele, és nappal is. Utazás előtt fél- 1 órával már ne adj neki inni, és úgy érkezz a vonathoz, hogy ott még tudj vele kicsit sétálni, hogy elvégezhesse a dolgát. Így szerintem megúszhatod a pisi dolgot.
2018. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Az első válaszadónak igaza van. Alá kell tenni a pelenkát. Lehet kapni a DM-ben babáknak valót, amit akkor terítesz a baba alá, mikor pelenkázod. Nem muszáj kifejezetten kutyáknak valót venni. De ha mindenképp be akarod csomagolni a kutyusod, vannak olyan helyek, ahol darabra lehet pelust venni. Vegyél újszülöttre valót, vágd ki a farkincájánál a pelust és úgy tedd rá.
2018. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor ezeket megfogadom! Köszönöm a tanácsokat! :)
2018. szept. 19. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az első és a harmadik rosszul tudja.


[link]


A kifejezetten kutyapelenkát azt bizony így rá kell applikálni a kutyára, így a helyes. Az más kérdés, hogy szinte mindenki a földre teszi ehelyett.

2018. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom 11 hetesen simán kibírt egy 2 órás kocsiutat, nem pisilt be.
2018. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!