Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Tanács?

Mit tegyek? Tanács?

Figyelt kérdés
Anyámék eladták a kutyám és vettek egy macskát, mert a nevelő apám allergiás rá. Mondtam, hogy hagyja el mert én szeretem a kutyát de ő azt mondta:,, Csak akkor hagyom el ha megcsal". Kiderítettem kinél van a kutyám és elmentem hozzá de ő azt mondta nem tudod róla gondoskodni és így elaltatta. Üvöltöztem vele mire azt mondta vesz nekem egy másik kutyát. Mivel 17 voltam és már csak 1 hónap és 18 lettem volna ezért vettem egy lakást ahova állatokat is lehetett vinni. Megkaptam a kutyát de a beköltözés után 3 héttel egy tumor miatt elhunyt. Nagyon rossz ez nekem mert még mindig az ugatását és a lépteit hallom néha érzem hogy megnyalja az arcom. Mit tegyek, hogy megnyugodjak? Három napja egyfolytában sírok de már nincs könny a szememben mert annyit sírtam. Új állatra már nincs pénzem anya meg nem ad mert ha eltudtam költözni tudok pénzt keresni. Tanács?

2018. szept. 20. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit spórolsz és menhelyen keresgéled a következő álmaid kutyáját.
2018. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez szörnyű. Azt javaslom, dolgozz. és gyűjts egy új kutyára, de mindenképpen hagyj időt a feldolgozásra.
2018. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen honnét volt pénzed egy saját házra? Nem búnkóságból de érdekel 21 vagyok dolgozok látástól mikulásig de csak nem akar összejönni egy saját kecó ára.


Amúgy szerintem várj pár hónapot amíg rendeződik a lelked meg az anyagi helyzeted és utana vegyél kutyát.

2018. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel sosem költöttem boltba pénzt csak nagyon ritkán ezért gyűlt lakásra és kutyatartásra de köszönöm a válaszokat. :)
2018. szept. 21. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szornyu... nem igazan tudsz mar mit csinalni, kicsit sporolj es menj el egy menhelyre/gyepire es ments meg egy kutyat! Jobban mondva mentsetek meg egymast! :’(
2018. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!