Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanítással enyhülhet?

Az ivartalanítással enyhülhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagytestű kan kutyám, akinek a vizelete olyan erős szagú, hogy az udvaron is alig lehet megmaradni. Sokat sétáltatom, direkt, hátha kevesebbet pisil itthon, de nem vált be. Különböző termékeket(odormute, házi praktikákat) kipróbàltam az udvaron sikertelenül. Az ivartalanításon gondolkozom, mert olvastam, hogy valamennyire csökkenti a szagot. Akinek hasonló problémája volt, tényleg használt valamennyire az ivartalanítás?
2018. szept. 24. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Első körben állatorvossal kell beszélni, ha valóban olyan erős szagú mint mondod.

Lehet, valami más áll a háttérben

2018. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először vidd el jó állatorvoshoz, kérdezd meg tőle.
2018. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első körben én inkább azt nézném meg, mit eszik, hátha attól olyan erős szagú. De állatorvos biztosan tud tanácsot adni, ahogy előttem is írták.
2018. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A dokit megejtjük mindenképp. Barfoztunk pár évig , egy jó ideje pedig tápot kap. És tényleg nagyon durván erős, szúrós szagú, ezzel ölni lehetne szerintem :D .
2018. szept. 24. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás csökkenti a szúrós szagot, tapasztalat. A saját kan kutyám és a szüleim két kanja is ivartalanított, nem büdös a vizeletük. Tesómék kutyája ellenben (sajnos) nem ivaartalanított, kegyetlen büdös a pisije.
2018. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az állatorvos véleményét célszerű lenne kikérni. Nekünk egy kutyánknak volt kellemetlen szagú a vizelete egy időben és kiderült, hogy cukros. Sajnos már későn, pedig a család egy vagyont otthagyott egy jó nevű rendelőben, hogy miért épül le a kutya. Most ivaros kanunk van és eddig nem volt vele ilyen gond. Ettől még lehet, hogy a ti esetetekben az ivartalanítás is segítene.
2018. szept. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!