Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óraátállításnál a kutyával is...

Óraátállításnál a kutyával is átálltok azonnal? Vagy fokozatosan? Pl vacsora, séta

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Volt ilyen is, olyan is, de úgy vettem észre, nincs igazán időérzékük.
2018. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az enyémek nagyon tudják mikor van idő. Szinte pontosan jönnek, ha séta idő van, de a reggeli vacsora az halál pontos náluk.
2018. szept. 25. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

A kutyáknak tökéletes időérzékük van. Persze amelyik kutyának nincs egy meghatározott rendszer az életében, attól nem is várhajtuk el, hogy időponthoz kösse a dolgokat.


Én azonnal át szoktam állni. 2-3 nap alatt tökéletesen megszokja. Én ezt jobban preferálom, mint több napon keresztül fokozatosan szoktatgatni. De kinek a pap, kinek a papné.

2018. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
A pavlovi reflex nem azonos az időérzékkel.
2018. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem azonos. És nem is arról beszéltem.
2018. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Jó hírem van: Az idei októberi lesz az utolsó óraátállítás, szóval ezzel a kérdéssel sem kell többet foglalkozunk már. :)
2018. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
#6 a próféta szóljon belőled!!! Francnak sincs kedve korán kelni.
2018. szept. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Már sajnos nincs kutyám, de nem igazán volt ezzel gond. Nem percre pontosan ugyanakkor volt etetve, hanem plusz-mínusz fél óra, ugyanez a sétánál is. Egyedül ott látszott rajta "zavar", hogy hamarabb mentünk el otthonról, vagy hamaroabb értünk haza, vagy később értünk, mint megszokta, de kb. pár nap alatt átállt.

"Jó hírem van: Az idei októberi lesz az utolsó óraátállítás" - Jah, remek lesz decemberben reggel 8-kor még sötétben beérni munkahelyre, iskolába... :// Nem tudom, kinek kell ez...

2018. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!