Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiugrott a kezemből, vigyem...

Kiugrott a kezemből, vigyem orvohoz?

Figyelt kérdés
A 4 hónapos kistestű kuytyám kiugrott a kezemből (eddig mindig engedelmesen tűrte ha fel volt véve ezért sokkolódtam le részben) . Olya másfél métert eshetett csempére háttal. Végigtapogattam a hátát, gerincét,nem fájt neki sehol. Most normális, utánna is felkelt , normalisam ment, az udvaron szaladgált,most épp játszik. El kell vinnem orvoshoz?

2018. szept. 25. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem hogy baja lett.
2018. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát ha lett baja,nem feltétlen most fog jelentkezni,pár napig figyelgessétek nem e változik a viselkedése,járása,kedve. De amúgy én sem hiszem,hogy baja lenne. Nekünk 10 hetesen ugrált a havanese le a kanapéról,ágyról. Felmászott simán,lejönni úgy jött le,hogy simán leugrott. Sosem volt baja.
2018. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lehet baja, ha 1x 1x leugrik. Ha bizonytalan vagy inkább vidd el állatorvoshoz, nem fog kinevetni (tudom ezért le leszek pontozva, de nem érdekel). Nekünk azt mondta, hogyha bizonytalanok vagyunk inkább vigyük be hozzá, megnézi és akkor megnyugszunk. sok "érzékenyebb lelkű" kutya megérzi ha a gazdi izgul miatta. Ha nincs messze az állatorvos, és normális akkor vidd el hozzá bátran, a fejed nem fogja leharapni.
2018. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!