Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Válaszokat szeretnék arra,...

Molnár Sándorné kérdése:

Válaszokat szeretnék arra, hogy a kutyám egy idő óta állandóan nyafog, kicsit olyan mintha hisztis lenne. Azelőtt nem csinált ilyent. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Régebben ezt nem csinálta. Nem beteg, jó étvágya van. Valaki tudna segiteni aki járatos a kutyák viselkedésében?
2018. szept. 27. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy erted azt, hogy hisztis? Rendesen nyafog is? (Az enyeimek hangosan asitgatni szoktak, hogyha valamit akarnak)
2018. szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy öregedett úgy kezdte el ezt .Ha kiakart menni sírt,ha nem akart akkor is .Ha éhes volt sírt,ha jól lakott azért sírt....A Kocsiba sírt, elvittem orvoshoz nem engedte hohy bárki hozza nyúljon mondtam az orvosnak ezeket azt mondta nem lehet ezzel mit csinálni ilyen kutya...
2018. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!