Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Kutya lehet tetves?...

Sürgős! Kutya lehet tetves? Mivel kell kezelni? Gyógyszertárban be lehet szerezni, vagy csak állatorvosnál?

Figyelt kérdés
Kutyusom feje tetején apró fekete pöttyök vannak. Tetüre gondolok, lehetséges?
2010. jún. 23. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet tetves! Nekem macskáim voltak... Állat patikában vagy állatorvosnál vettünk ilyen kis csöpögtetős cuccot amit a nyakára kell csöppenteni úgyhogy ne tudja lenyalogatni, és ez bevált. Biztos van kutyára is.
2010. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem inkább bolhakaka?
2010. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
atka lesz inkább, a tetvek világos színűek, vidd orvoshoz a pontos diagnózisért
2010. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igaz is, ahogy az előttem író mondja, ha nem mozognak, akkor bolhakaka...
2010. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a fekete apró pontok bolhaürülékek. Nálam a Frontline vált be. Kicsit drága,de legalább fél évig garantáltan bolha-, tetű-, kullnacs-, stb. mentes lesz a kutyusod.
2010. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
neharagudj hogy nemtudok válaszolni a kérdésedre, de úgy olvastam a kérdést hogy "k*rva lehet tetves? stb." és idekattintottam hogy na erre kiváncsi vagyok:P ezt muszály volt megosztani xD bocsi :S
2010. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A bolhaürüléket el lehet távolítani fürdetéssel? Utána persze veszek neki írtószert, csak ha jól tudom ezek a szerek után nem lehet fürdetni.
2010. jún. 23. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mozog, akkor az bolhakaki.

Először bolha ellenes fürdetés, pl. Neostomosan-os vagy Neocidolos vízben. A hígítás mindkettőre rá van írva.

Utána vagy spot-on vagy nyakörv, valami jó minőségű.

2010. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van, Neocidol, vagy Neostomosan fürdő. Bármelyik gyógyszertárban lehet kapni, és a Neocidolt használom, 1 dobozban 3 ampulla 750 Ft.
2010. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!