Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg ennyire drágák lettek...

Tényleg ennyire drágák lettek már az állatos boltok?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy sokkal jobban megéri rendelni mindent. Kb a feléért megkapom (nem wish ebay stb oldalakra gondolok, hanem magyarországon belüli boltokra). Szállítás pár nap, de sokkal olcsóbb. Én már mindent rendelek szinte, kivéve a tápot, mert találtam egy boltot, ahol az a prémium táp olcsóbb, mint rendelni.


Ti miket szoktatok rendelni? És honnan?


2018. szept. 28. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendelek. Több ezer forint a különbség, így megèri.

zooplus.hu

kedvencek.net

2018. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta a zootól rendelek. Nagy a választék és eddig pontosan és minőséget kaptam és igen az árak is jók.
2018. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta rendelek. Változó, hogy honnan.
2018. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencek.net,petissimo általában. Sokkal olcsóbban megkapom a bolhairtó szereket, de féreghajtó tablettát is, és tápot is szoktam rendelni. Ritkán almot, vagy játékot, de már erre is volt példa.
2018. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is inkább rendelek, sokkal olcsóbb, egyszerűbb.
2018. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A webshopok mennyiségi kedvezményt kapnak a nagykertől, ezért tudják olcsóbban adni. Sajnos nem csak az állatos boltoknál van ez, hanem mindenhol máshol is.
2018. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a zooplusrol szoktam, szinte mindig vagy most épp tápot rendeltem az allateledelnagyker-ről, de innét most rendeltem először
2018. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyar oldalakról csak ritkán. Kutyám, nyulam, hörcsögöm is van, általában német oldalról, de pl a vagus termékeket nagyon szeretem


[#3]

2018. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!