Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nyugtassam meg valahogy...

Hogyan nyugtassam meg valahogy a kutyám?

Figyelt kérdés
Két kutyám volt, elválaszthatatlanok voltak, de az egyikük meghalt és most nem tudom mihez kezdjek a másikkal. Esténként ijedten ugat nyüszít, és akkor sem nyugszik le a behozom magamhoz. Kevesebbet is eszik meg folyton fél előjönni. Szerezzek mellé egy másik kutyát vagy mi?

2018. szept. 29. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Az első válaszoló egy tahó.


Szerintem idővel el fogja felejteni. Próbáld meg lefárasztani, kiránduljatok, sétaljatok nagyokat. :) részvétem a kutyusod miatt!

2018. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

1es te mekkora féreg vagy....


Kedves kérdező, először is részvétem a kutyus miatt :(


Ha szerzel egy kutyust, akkor elképzelhető, hogy nem fogja elfogadni. Ha nem szerzel, akkor vagy megnyugszik szegényke egy idő után,vagy nagyon sokáig szomorú lesz, és belebetegszik szegény.

Én a helyedben egy bemennék egy menhelyre, és megnézném, hogy reagál hirtelen egy másik kutyára. Esetleg együtt sétálnának, az sok mindent elárulna. Ha úgy gondolod, és jó esélynek tűnik, akkor örökbe is fogadhatod azt a kutyust.

De első sorban neked kell eldöntened, hogy bevállalsz e hirtelen most mégegy kutyát.

2018. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.


Foglalkozz vele sokat, szerezzen új 'barátokat'. Nézd hogy reagál más kutyákra. Lehet hogy még korai mindkettőtöknek egy új társ.


U.i.: 'Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.' - remélem egyest figyelik. :)

2018. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Részvétem a kutyus miatt.

Mi is jártunk már így, nálunk csak az új kiskutya segített.

2018. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindent meg fogok próbálni. Remélem valamelyiktől újra vidám kis fickó lesz! Az első választ nem tudtam elolvasni, szerencsére. Köszönöm, hogy bejelentettétek!
2018. szept. 30. 07:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére 1-est nem láttam én se.Reméljük az ilyeneket teljesen kitiltják innen!

Részvétem a kutyusod miatt.

Nálam is az javított a helyzeten, hogy hoztam hozzá egy másik kutyát.Eleinte nem törődött vele, de már az is jobb volt, mikor elkezdte figyelni, a másik mit csinál.Aztán fokozatosan elfogadta, és lelkileg rendbe jött.

Csak jól járd körül, milyen kutya illene hozzá természetben.

2018. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!