Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás? Hová?

Ivartalanítás? Hová?

Figyelt kérdés

Van egy törpe tacsim 5 hónapos kan.2 hónap múlva lesz ivartalanítva.Nem igazán a legjobb dokink van.A keverék szuka kutyusomat egy éve ivartalanította és seb gennyes lett pedig vigyáztunk rá és vissza vittük és azt momsta,hogy elrontott valamit az első mütétnél így mégegyszer megűtőtte.A másik kan kutyánkt ő is keverék(4 kutyánk van)amikor ivartalanította aluminium sprayt fújt a sebére és a szőrét is összefújta(hosszú szőrű)és nem bírt felállni mert nagyon fájt nek,ahogy a szőre húzodik és nekem kellett otthon levágni a szőrét.

Mimor vittük oltatni a tacsit akkor a vizsgáló asztalra pisi volt száradva.Nincs asszisztense,rumlis,nem figyel oda.De olcsón dolgozik ez igaz.Appa oda szeretné vinni a tacsit is műtétre,de én féltem.Pici 3kg-os kutyánál kockázatosabb az altatás.Olyan helyre szeretném vinni inkább ahol lehet drágább,de legalább figyelik őt.

Vácon melyik állatorvosi rendelőt ájanljátok?melyikkel van személyes tapasztalatatok?jó vagy rossz?melyiket kerüljük el?

Tesóm azt mondja inkább ne legyen ivartalanítva,de én ivartalanítás párti vagyok.


2018. okt. 1. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedvenc Állategészségügyi Központ. 😊
2018. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Melyik városban vagy megyében laktok? Úgy könnyebb ajánlani, mert hiába mondok nektek pécsi dokikat, ha egyszer Nyíregyházán éltek.
2018. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vácon melyik állatorvosi rendelőt ájanljátok?"


Utolsó, a kérdésben írta a kérdező.

2018. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem Vácon lakunk,de sokat járunk arra.Rétság közelében lakunk.
2018. okt. 2. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!