Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Patella ficammal a Minivetben?

Patella ficammal a Minivetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az orvosunk azt mondta szerinte patella ficama van a yorkinknak es mondta hogy vigyuk el ortoped orvoshoz. Mi a Minivet rendelot neztuk es Makai doktor urat. Van akinek van tapasztalata? Mennyibe kerult egy mutet?

2018. okt. 1. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen komoly ortopédiai műtétet nem bíznék rá Minivet-féle noname helyekre.


Ha Budapesten laksz, akkor legközelebb a Profivet van hozzátok:

[link]

2018. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Noname hely a Minivet?

Makai dr-hoz vidékről, sőt, külföldről is járnak műtétre.

Ráadásul korrekt árakon dolgozik.

2018. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se noname... 2. Valaszolo neked mutottek kutyust a Minivetben? Tudsz esetleg egy kb arat mondani? :)
2018. okt. 1. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, akkor miért nem hallottam még róla? Az országban két megbízható hely van, a legjobb közülük a Profivet, az összes többi valami általános klinika, ahol talán évente 1-2 ortopédiai műtétet végeznek. Ti tudjátok.
2018. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 21:38

Mert nem hallottál felőle, akkor már nincs is, vagy legalább is kis vacak rendelőcske, meg orvos lehet bárki.

2018. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még a saját rendelő nyitása előtti időktől ismerem, mint orvost.

Szerencsére nekem még egyetlen kutyámnak sem volt szüksége műtétre.

Hívd fel a rendelőt: +36 1 405 2477.

Ha nem őket választod, akkor sem történik semmi , de legalább tudsz majd árat viszonyítani.

2018. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Döntsön a kérdező!


Én is ismerek orvosokat, akik vállalnák ezt a műtétet, tudom róluk, hogy jól felszerelt a műtőjük, de mégsem bíznám rájuk, mert azt is tudom, hogy az ortopédia nem a fő profiljaik között van... A Minivet kb. ez a kategória. Tudom, mert anno én is végigjártam ezt az egészet és a Minivet neve sehogy nem került elő, pedig számtalan ajánlást és véleményt végigolvastam. Ha annyira jók lennének ebben, akkor miért nem reklámozzák magukat? Miért nincsenek elégedett "páciensek"?

2018. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!