Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk nem akar lemenni 3...

A kutyánk nem akar lemenni 3 napja a párommal sétálni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2 és fél éves. Hol a párommal sétál, hol velem. 3 napja nem akar lemenni, ha párom viszi, és nem érti miért. Semmilyen dolog nem történt azt mondja. Nem ijedt meg semmitől, nem futott oda egy kutya sem. Szóval semmi nem történt. Velem vígan lemegy bármikor. Hozzám jobban ragaszkodik azt érezzük mindannyian. De páromhoz is sokszor bújik, és sokat foglalkozik vele ő is.

Soha nem fordult elő, hogy bármelyikünk is rácsapott volna, vagy kiabáltunk volna vele. Arany élete van nálunk, sokan túlzásnak is veszik. De most nem ez a lényeg, hanem egyszerűen nem tudjuk miért kellek csak én a sétához 3 napja. Vacsora előtt mindig párom viszi le egyedül, de ma is csak úgy ment ki az ajtón, ha nálam volt a póráz. Amíg párom fogta sehova sem ment. Amikor én fogtam meg szaladt. Rosszul esik páromnak, hisz nem tett semmi rosszat, mégis nála sokszor megtorpan. Nem fél tőle ez biztos.

Mi lehet a baj?


2018. okt. 2. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked nagyobb a tekintélyed.

Vagy mégis történt valami, ami nektek nem tűnt fel.

Megoldás: nem ráhagyni a kutyára. Rá kell parancsolni, nincs olyan, hogy nem megy, és vigye le a párod is ugyanúgy, mint eddig.

2018. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!