Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félig korrekt kutyatulajdonosok?

Félig korrekt kutyatulajdonosok?

Figyelt kérdés

Gyakran látok eldobva kutyigumit itt-ott amit láthatóan a gazdi zacskóba tett majd egy laza mozdulattal eldobott pl a járdaszélen, fűszélén, akár erdős területen...


Valaki magyarázza már el ebben mi a poén? Ugye így már nem csak kutyagumi de egy zacskó is szennyezi a környezetet, ezek ilyen fél IQ-jú kutyások akiknek csak addig jutott el agyilag hogy a kutygumit a kutyája után fel kell szedni zacskóba, de azt már nem fogja fel hogy miért is?!


Úgy látom NAGY az Isten állatkertje és a legtöbben nem pórázon vannak benne :D


2018. okt. 2. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

:D Teljesen jogos! Igazad van!, de ennyire azért ne akadj ki, még nem láttál anyukát gyerekét szaratni füves sétányon, kukatartó vázba beleültetve, én láttam :D ( Az akkor annyira nem volt vicces, én is kiakadtam, de egyszerűen annyira képtelen, felfoghatatlan volt a látvány, hogy még a szám is nyitva maradt) Vagy ne tudd meg Sukoró szabadstrand part menti terület, hogy bűzlik az esti horgászok szarától, vagy várj! a legjobb: vízparti betonparton anyuka a gyereke szarát, egy kővel fedi le. Az meg hogy a gárdonyi nudista strandról, mi megy bele a vízbe, inkább jobb nem belegondolni. Én már úgy járok kelek, úszok természetes tavakban, hogy nem gondolok bele. Különben sosem ülnék le a földre/fűre, padra.., vagy nem mennék tóba úszni., és minden utazás előtt, vagy bevásárlás előtt, amikor a kocsit tolom kesztyűt húznék. Egyébként kutyás létemre azt kell mondanom, hogy ugyanúgy megválogatom, a kutyás társaimat, mint kutya nélkül, és azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Na most már én is belejöttem :)) Tudod, engem mi tud rohadtul kiakasztani? Amikor a házunk mögött dzsungyáson ( jó 100 méter hosszan és egy 1,5 szélesen, mi nyírjuk a gazt, hogy egy kis kellemes sétányt csináljunk, ami kivezet a beton útra) a mögöttünk lévő sznob bunkó a pudliját egyenesen a sétány közepére szaratja, és még annyi sincs benne, hogy egy lapáttal, vagy papírral a fél méterre húzódó árokba dobja. Érdekes az én keverék UV kutyám, mindig seggel befelé a méter magas dzsunbiba végzi el a dolgát. Vagy amikor szintén azonos utca szintén sznob tahó a 200ezres akita kutyája a szomszéd ház kerítését hugyozza, de a kedves gazda másfelé bámul, és amikor szóvá teszed te vagy a legnagyobb rongy a világon. Én egy darabig szóltam az embereknek, tudom persze nem mindegy hogy szólunk, de most vagyok egy olyan szinten, hogy inkább már nem szólok, most intézkedjen más is, mert már belefáradtam. Hú most annyira belejöttem, hogy tudnék még írni, de inkább befejezem,

mielőtt teljesen felhúzom magam :D

2018. okt. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen szavakkal talán nem kéne ezeket az embereket illetni...


Én falun lakom, 5-10 perc mire kiérünk az erdőbe/mezőre és ugyan azon az útvonalon megyünk haza. Velem is előfordult már, hogy a kutyáim a falun belül kakiltak, összeszedtem és otthagytam a zacskót, h visszafele majd felveszem. Sajnos volt már, hogy elfelejtettem...


Nem, egy szerencsétlen kuka sincs az útvonalunkon, se a közelében és nem akarok kutyakakival a zsebemben sétálni órákig...

2018. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát hamár nem viszi el a kukaig már ha van a környéken kuka akkor be se kéne zacskózni mer legalább előbb lebomlana. Amúgy meg ezen ne akadj ki, ruhaboltba melozok volt hogy emberi szart (mivel allatot nem lehet behozni) talaltunk az egyik sarokba. Na most akkor ebbe gondolj bele mer a kutyam után felszedem de más igénytelen gyereke után aki tudná a wct is használni na azt aztért nem.
2018. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Sukoró-Nadapról indultam még a nyáron egy kiadós túrára a Velencei-hg.-be.Eldobált kutyaszart nem láttam, ellenben szaros pelenkát legalább kettőt. Aki surmó, nem feltétlen kutyás, az surmó gyerekkel meg mindenhogy. Nem a kutyások sajátossága. Ilyenek azok az emberek, akik nem tanutak kultúrát, akik szemetelnek, bokorba szaratják a gyereket, kiöntik a felmosóvizet a panel ablakán, sörözik a vonaton ésatöbbi. HAzánkban a polgári réteg kicsi, az anna hazudott réteg a suttyó parasztból lett gyári melós leszármazottja. Neve van, de kulturális neveltetése már nincsen.
2018. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!