Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik kutyáknak fűthető...

Létezik kutyáknak fűthető pléd vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Itt nálunk szerencsére nincs rá szükség. De amikor haza utazunk, otthon csak az előszobában lehet a kutyám, beljebb nem engedik. Itt viszont elég hűvös van. Nyáron ez nem volt probléma, de karácsonykor ha megyünk, akkor már az lesz. Nem akarom hogy megfázzon. Az előszoba nem fűthető és a szüleim meg amúgy sem szoktak fűteni a többi szobában sem, mert spórolnak. Tudtok valami megoldást? Én valami spéci takaróra gondoltam, ha létezik ilyen. Bár igazából semmilyen takarót nem tűr meg magán, kibújik alóla..
2018. okt. 3. 02:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy kutyát nem lehet alulról fűteni. Izületi gyulladása lesz. Inkább egy megfázás. Egyébként meg nem lesz baja. Egy box kéne neki, amit a saját testhőjével befűt, abba tenni egy sima pokrócot, meg ha nagyon hideg van, akkor magát a boxot letakarni még valamivel a hőszigetelés miatt.
2018. okt. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

"Én valami spéci takaróra gondoltam, ha létezik ilyen. Bár igazából semmilyen takarót nem tűr meg magán, kibújik alóla.."


Akkor tényleg sok értelme lenne...

2018. okt. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
2018. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Semmi értelme, többet ártasz vele mint használsz. Pénzkidobás. És a kutya valószínűleg nem szereti majd.


Azt remélem tudod, hogy a meleg nem magától terem ott. Az ilyen cuccok elektromos áramot fogyasztanak. Nekem lakberendező kutyám van, biztos hogy nem hagynám egyedül ezzel 5 percre se. Akkor se ha "hallom".

2018. okt. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
És akkor se ha "jó kutya". Mikor kutya kerül a házhoz alap hogy eldugdossuk az elektronikai eszközöket, kábeleket stb. Ezt meg pont kiteszed az orra elé
2018. okt. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Van pléd, hűthető-fűthető kutyafekhely is. De ha egy hősugárzót betudsz tenni az is jó neki. 2-3000 ft a tescoba.
2018. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tennék elektromos dolgot a kutya közelébe. Inkább adj rá egy vékony pulcsit, és legyen alatta egy vastag pokróc.
2018. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Tölgyfával fűthető kandallót.
2018. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Yorkim van,hideg helyeken szét akar fagyni.Őt biztos becsempészném az ágyamba,szobába,mikor elaludtak a szülők.Szerintem ugyanez megoldható nagyobb kutyával is,csak annyi hogy egy vastag plédet vennék neki,amin a szobában alszik.Ha így nem megoldható,nem mennék,fontos a kutya annyira,hogy nem akarom hogy bármi baja legyen.Van kutyapanzió is ,de oda meg szívtelenség pont karácsonykor egy kutyát berakni.Nálam ilyen gond szerencsére nincs,mert anyám imádja a kutyámat,sokszor volt nála,mellette aludt.Vagy pl. nem alszotok anyádnál éjjel,hanem egy kutyabarát motelben,panzióban,ismerősnél,rokonnál.
2018. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Kistestű, rövid szőrű kutyám van, kölyökkorában az előszobában volt a helye (szobatisztaságra szokás előtt), marhára fázott, akárhány takarót tettem oda neki, pedig lakásban élünk, szóval az előszobában sem volt különösebben hideg. Én egy ilyen kifejezetten állatoknak való, mikrózható melegítőpárnával oldottam meg a dolgot. Kőkemény anyaga van, elrághatatlan, másfél éve semmi baja. Mikróban kell melegíteni öt percig, 6-8 órán át tartja a meleget. Nem forró, pont jó. Ezt betettem a box legaljába, rá a takaró (mert amúgy elég kényelmetlen lehet, ahogy mondtam, kemény), ez épp annyit langyosított, amennyit kellett.

Egy ilyen kb. 20 centis átmérőjű kemény műanyag korongot kell elképzelni, huzattal. Linkelni sajnos nem tudok, mert ahol én vettem, ott már nem tartják.

2018. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!