Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert alszik este a tacskom?

Miert alszik este a tacskom?

Figyelt kérdés

Igazabol nagyon sokat mozog es az istenert nem tudom semmivel lefarasztani meg a hosszu setakkal se. Este mindig nyuszit hogy o nem akar lent maradni a foldon fel akar jonni az agyba. Ami nem is lenne baj ha nem mocorogna orakon keresztul ameddig sikerul magat kifaradztani. Jatszik magaban, kapitgalja az agyat harapdal(hiaba dzolok ra mindig hogy ne harapdaljon). Igazabol meg fiatal 3 honapos szoval lehet ez is benne van a pakliban hogy rzert mozog ennyit, nem tudom. Ejjel 3-4 korul mindig jelez hogy neki nem birja tovabb a pocakja jonni fog aminek kell. Miutan elvegezte a dolgat “tisztaba teszem” es visszafekudnek aludni de o gondolom mar kialudta magat es ismet legalabb rgy orat motoszkal.

Ilyenkor mit tudok vele vsinalni? Nem igazan segit ha radzolok



2018. okt. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én tacsim is ilyen volt kicsinek. Semmivel sem lehetett lekötni éjszaka. Viszont idővel elmúlik, már végigalussza az éjszakát, alig lehet felkelteni. Ezen az időszakon nektek is át kell mennetek. Viszont ne hagyd, hogy a fejedre nőjön.
2018. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Inkább "Miért NEM alszik este a tacskóm?" akart lenni nem?
2018. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos kiskutyát ne hosszú sétákkal akarj lefárasztani. Ha túlterheled fizikálisan, az káros lehet a fejlődésére és később problémái lehetnek belőle. Ellenben próbáld meg agymunkával lefárasztani, vagyis tanítással. Klikkertréning, klikkeres játékok, rengeteget találsz a neten.

Egyébként meg kiskutya, majd kinövi ezt. Addig meg türelem.

2018. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutyám nálunk sem aludt éjszaka. Mint a picibabák, felkelt, hogy neki elég volt az alvásból és játszunk. Egy hónapig elég sok álmatlan éjszakám volt. De megérte bőven. Utána, és azóta alszik éjszaka -végig.
2018. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igen a kerdesben a nem is szerepelni akart. Kaptam egy uzenetet, nem tudom itt is irt e de veletlenul toroltem az uzenetet. Szivesen barmilyen tanacsot elfogadok ha van valakinek.😊
2018. okt. 3. 20:54
 6/6 anonim válasza:
Mikor az én tacsim kisebb volt, de manapság is....bújócskával fárasztottam le. :)
2019. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!