Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gemon kutyatápokról vélemények?

Gemon kutyatápokról vélemények?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát... összetétel alapján, kb. hiper/szupermarketekben kapható kutyatáp szintű. Én nem etetnék vele.

Nézd meg a Fresnapfban kapható Premiere tápokat. Sajnos az olcsóbb kategóriában nem vagyok otthon. A Bosch vagy talán a Fit Activnak van még aránylag jó tápja. 7-800 Ft/kg árban meg tudod nézni a Profine termékeit is, ha kifogsz egy akciót nagyon jó árban szokott lenni.

2018. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A minap említette valaki itt az oldalon, ezért rákerestem, hátha valami rejtett kincsre bukkanok. Hát, nem. Szerintem az összetétele alapján nem túl jó táp. Legalább is, szerintem nem veri a Brit Premium by Natur-t, amivel jelenleg etetek. (A Brit Premium fejlesztve. A sima Brit Premimmal etettem az elmúlt két évben.) Eleve nehezen találtam róla leírást és az se tetszett.

pl. A kölyök tápé, amit találtam így hangzott:

"Összetétel: Gabona félék (barna rizs 5%); Hús és állati melléktermékek (friss csirke 10%); Olajok és zsírok, hal és halszármazékok, növényi eredetű melléktermékek (cukorrépa pép 2%); Ásványi anyagok; Gesztenye kivonat; Yucca"

Szóval van benne a jó ég tudja mennyi gabona, amiből 5% barna rizs. Hogy a többi mi, azt már nem tudni, de az biztos, hogy több, mint a "Hús és állati melléktermékek", aminek a 10%-a friss csirke, ami dehidratálva még annyi se, mindenesetre a többi ennyi erővel melléktermék címszó alatt, akár toll is lehet vagy ki tudja mi, meg milyen állat húsa... Szóval, nekem ennyi elég is volt a leírásból. Amúgy, számomra az se derült ki, hogy szója mentes-e, van-e benne színezék, tartósítószer stb... Persze, ez csak az én véleményem, ha valakinek tetszik, próbálja ki.

2018. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Most, hogy jobban megnézem, lehet, hogy úgy értik, hogy a 10% a "Hús és állati melléktermékek". De, ez mindegy is. 10% nem túl sok. 10% ahogy korábban írták, hipermarket szint. Annyi a Pedigree-ben is van. Sőt a Lidli, Penny, Aldi tápjaiban is.
2018. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!