Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat,...

Hogyan vegyem rá a kutyámat, hogy jöjjön sétálni?

Figyelt kérdés

Amikor kiviszem az udvarról a kutyust, lefekszik az úton, és nem hajlandó jönni.

Hogyan tudom rávenni, hogy sétáljunk?


2018. okt. 5. 19:13
 1/7 anonim válasza:
Valószínűleg fél. Mindenképp hámot tegyél rá,ne nyakörvet. Jutifalival próbálkozz, vagy ha kistestű, fel is kaphatod, és leteheted valami fánál, futtatónál, esetleg másik kutyánál... Lényeg, hogy legyen ami leköti, és eltereli a figyelmét a félelemről.
2018. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos így làtatlanban nem tudok olyan pontos tanácsot adni.Lehet,hogy ez csak hiszti,tudom,hogy ez durván hangzik,de ha nem akar jönni,húzd magaddal.Vagy esetleg vidd el a lasztiját és dobd el neki,vagy ha kis beleske akkor jutit is vihetsz😊
2018. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De semmi nem köti le :D

csak lefekszik és kész. Persze ha elengedem az udvarban rögtön "életre kel"

2018. okt. 5. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős kutya? Mióta van nálad?

Az udvarban pórázon sétál?

2018. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
éhesen viszed , és csontot viszel magaddal :D
2018. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kutyus 3 éves, udvarba teljesen szabad, nem pórázon van
2018. okt. 5. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:

És most került hozzád, vagy eddig nem volt gond a sétával? Szóval megváltozott a viselkedése?

Arra gondoltam, hogy próbáld az udvaron is pórázra tenni, gyakorolni ha jól megy, akkor pár napig csináld azt, hogy az udvaron sétáltok, de kinyitod a kaput. Még nem mentek ki, csak többször arra elmentek. Amikor úgy érzed, hogy jól érzi magát a pórázon, akkor egyszercsak kivezeted.

2018. okt. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!