Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyusommal? Ugye...

Mi lehet a kutyusommal? Ugye nem beteg? Nagyon aggódok.

Figyelt kérdés
Nagyon beteg voltam az elmúlt napokban így kicsit sajnos elhanyagoltam, raadasul a parom sincs most itthon, lehet ez is megviseli. Kertes házban lakunk, így a séta is elmaradt. Ma este már nagyon be volt porogve és sírdogalt pedig voltam azért kint vele délután is elég sokat jatszottunk. Alig lehetett "leallitani" és a vacsorajanak is a felét ette meg csak utána meg tovabb pörgött pedig soha egy falatot se hagy ott. Emiatt a helyzet miatt lehet ez a furcsa viselkedés,vagy lehet, hogy betegség? De akkor inkább levert lenne nem pedig fel alá rohangalna, ugye?
2018. okt. 5. 22:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy be van porogve, de nagyon szereti a hasát és a maradék kajahoz meg most se ment vissza,bár nem hagyott meg csak egy pár falatot. Délután kapott ragcsakat. Lehet annyira nem volt éhes?
2018. okt. 5. 23:01
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyat szokott csinálni, amikor adok neki valami rágcsát, hogy elássa ha épp nem éhes, ma kicsit többet kapott mint általában és mindet megette. Remelem csak ezért nem birta megenni a vacsorát mert a kezemből se kellett neki egyáltalán szóval el is vettem tőle a maradékot. Tényleg nem sok csak aggaszt egy olyan kutyatol aki nagyon sokat eszik. Most itt ülök mellette és be vagyok tojva mindentől :D ráadásul teli gyomorral kirohant két korre pedig vacsi után mindig pihi van most már a gyomorcsavarodastol is felek. Nagyon hipochonder tudok lenni
2018. okt. 5. 23:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Most már lehiggadt és alszik, ahogy szokott is mindig a vacsi után.
2018. okt. 5. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Napok óta elhanyagolt, sétálni sem vitt kutya mitől legyen éhes? Holnap (ha jobban vagy már) vidd ki egy jó hosszú sétára, meglátod utána habzsolni fog este, de így...
2018. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jogos, hogy nem is volt mitől megéheznie. Nagyon rosszul jött ez most ki, hogy a párom pont elutazott en meg jól lebetegedtem.
2018. okt. 5. 23:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott ilyet. Sőt ha lazas vagyok és alig élek akkor teljes pánik van meg szomorkodik. Szerintem csak érzi hogy beteg vagy meg túl teng benne az energia és azért másabb a viselkedése.
2018. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs mozgatva egy kutya nem éhes annyira.


Nálunk esős fostos időben keveset sétálunk. Ilyenkor a fele kajáját eszi meg. De ha meg sokat vagyunk kint,labdázik,játszik akkor többet szokott kapni és el is fogy :D

2018. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem volt végül, hála istennek. Köszönöm a válaszokat!:)
2018. okt. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!